Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Відділ інформатики та інформаційно-комунікаційних технологійНа головну

Електронна адреса: info@vippo.org.ua

Телефон: (0332) 24-22-25


Працівники:

Остапчук Лариса Романівна — завідувач

Гісь Ігор Володимирович — методист

 

Освітній простір:

 

Освітній простір:

 

Відділ інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій ВІППО

Забезпечення та розширення доступу вчителів інформатики до освітніх ресурсів; забезпечення випереджувального характеру підвищення кваліфікації педагогічних кадрів; створення умов для безперервного навчання відповідно до впровадження інформаційних технологій.

Волинська учнівська Інтернет-олімпіада

Сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань; виявлення, поширення, впровадження в навчально-виховний процес прогресивних форм і методів навчання; стимулювання інтересу учнів до оволодіння сучасними інформаційними технологіями.

Дистанційне навчання вчителів

Організація дистанційних семінарів, вебінарів, побудова модулів навчальних курсів, поширення методичних та дидактичних матеріалів, практичне розв’язувань питань у галузі дистанційного навчання.

Школа олімпійського резерву

Виявлення обдарованих дітей серед учнів загальноосвітніх шкіл області та підвищення інтересу до поглибленого вивчення програмування.

Мережеві технології навчання

Використання технологій, які дозволяють здійснювати швидку і доступну публікацію в Інтернеті та організовувати віртуальні спільноти для інтерактивного спілкування користувачів.

Вільне та відкрите програмне забезпечення

Сайт призначений для навчання вчителів інформатики з використання вільного та відкритого програмного забезпечення. Розміщені освітні та оглядові матеріали вільного програмного забезпечення навчального призначення для підтримки вивчення навчальних предметів.

Безпека в Інтернеті

Покращення обізнаності учнівської молоді, учителів, батьків з питань безпечного Інтернету та забезпечення відповідального використання онлайн-технологій. Кожен, хто працює з мережею, повинен знати потенційні джерела небезпеки та вміти захищати себе.

VIPPOinfo

Навчальний майданчик навчання з використанням вікі-технологій (Українська Вікіпедія)

Веб-квест

Освітній сайт для проведення веб-квестів з метою навчання учителів новітнім технологіями викладання та формування навичок цифрової компетентності.


 

Відповідальна за зміст сторінки Л. Р. Остапчук

Нагору