
Сьогодні:
Відповідно до плану роботи Інституту 27-28 березня 2023 року відбувся семінар-практикум «Розвиток інформаційно-цифрової компетентності педагога засобами хмарних технологій». До участі в семінарі долучилися вчителі математики, фізики, інформатики.
Відповідно до плану роботи ВІППО проведено семінар-тренінг «Створення компетентнісних завдань для очного і дистанційного навчання». У заході взяли участь 35 учителів з різних освітніх закладів Волині. Семінар провела доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Ягенська Г. В.
21 і 24 березня відбувся семінар-тренінг «Вивчення сучасних біотехнологій у школі з допомогою моделювання». У ньому взяли участь учителі біології, викладачі університетів та ІППО з 15 областей України. Семінар провела доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Ягенська Г. В.
24 березня 2023 року вчителі Волині мали честь зустрітися із авторами інноваційних підручників НУШ з української мови для 5-6 класів — А.Онатій та Т.Ткачуком. Анастасія Онатій — кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія», тренерка НУШ, авторка й методистка уроків Всеукраїнської школи онлайн. Тарас Ткачук — кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології і гуманітарних наук КВНЗ «Вінницька академія безперервної освіти», автор робочих зошитів з української мови.
Відповідно до плану роботи Інституту 22 березня 2023 року відбувся семінар-практикум «Технології мультимедіа. Робота з відео».
21 березня 2023 року за участі вчителів української словесності, що проходять курси підвищення кваліфікації у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, відбулася онлайн-зустріч із співавторкою і модельної програми з української літератури для адаптаційного циклу, і підручників для 5 та 6 класів Нової української школи Світланою Шило, доктором філософії, доцентом кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку педагогів КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», та представниками видавничого дому "Букрек", які презентували новий підручник «Українська література. 6 клас».
Починаючи з 2021 року «Педагогічний пошук» виходить в електронному вигляді. Його розміщено на офіційному сайті ВІППО, на сторінці «Педагогічний пошук». Переглянути та завантажити 1-й номер можна за посиланням: https://sites.google.com/view/pedposhuk/поточний-номер
16 березня 2023 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання Вченої ради. Завідувач кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів, кандидат педагогічних наук, доцент Муляр О. П. доповіла присутнім «Про реалізацію освітнього проєкту «Культура добросусідства» в ЗЗСО Волинської області», ґрунтовно проаналізувавши роботу над координацією освітнього проєкту «Культура добросусідства» у Волинській області. У своїй науковій доповіді Оксана Петрівна акцентувала увагу на питаннях координації та пілотування інтегрованого курсу «Культура добросусідства» в 6 класі НУШ у Волинській області та включення до навчально-тематичних планів курсів підвищення кваліфікації спецкурсу «Методичні особливості викладання інтегрованого курсу «Культура добросусідства» в освітньому процесі НУШ».
15-16 березня 2023 року відділ практичної психології та соціальної роботи провів семінар-тренінг «Формування безпечного освітнього середовища». У його роботі взяли участь заступники директора з виховної роботи, класні керівники та фахівці психологічної служби області.
Відповідно до плану роботи Інституту 15 березня 2023 року відбувся семінар-практикум «Проведення оцінки мовленнєвого розвитку дитини та корекційно-розвиткових занять в умовах ІРЦ».