Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Запальний концерт «Кантабіле»

  Запальний концерт «Кантабіле»

  11

  15 листопада у «Мистецькій вітальні» Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти знову виступив знаменитий колектив - академічний ансамбль обласної філармонії «Кантабіле».

 • Семінар-тренінг для асистентів вчителя

  Семінар-тренінг для асистентів вчителя

  18

  6, 9, 13 листопада 2018 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг «Нова українська школа» для асистентів вчителя.

 • Урочисте засідання Громадської ради МОН України з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями

  Урочисте засідання Громадської ради МОН України з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями

  10

  12 листопада 2018 року науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту освіти ВІППО завідувач кафедри кандидат фізико-математичних наук, доцент М. О. Сташенко та старший викладач О. В. Рудь, на запрошення організаторів, в Міністерстві освіти і науки України взяли участь у роботі урочистого засідання з нагоди 10-ї річниці заснування Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН.

 • XVIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

  XVIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

  6

  9 листопада, у День української писемності та мови, учителі зарубіжної літератури, української мови та літератури, керівники шкіл за фахом «Українська мова і література», які перебувають на курсах у ВІППО, долучилися до написанняXVIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

 • Навчання, що приносить задоволення та веде до успіху.

  Навчання, що приносить задоволення та веде до успіху.

  4

  9 листопада 2018 р. у ВІППО відбувся міжобласний семінар-практикум з промовистою назвою: «Навчання, що приносить задоволення та веде до успіху». З учителями польської мови з Рівненської та Волинської областей (усього на захід зареєструвалося 78 осіб) працювали авторитетні науковці, педагоги пан Томаш та пані Івонна Стемпеки - автори серії підручників та посібників «Krok po kroku» видавництва «SJO Glossa», рекомендованих МОН України до використання у школах. Ці посібники вже багато років мають попит у вчителів-полоністів, учнів, студентів як цікавий, дієвий інструмент навчання.

 • Літредактор «Педагогічного пошуку» взяв участь в обговоренні правопису

  1

  Літературний редактор науково-методичного вісника «Педагогічний пошук» Віктор Гребенюк став учасником громадського обговорення проекту нової української орфографії, який представила Національна правописна комісія.

 • До святкування 100-річчя з дня народження В. О. Сухомлинського

  До святкування 100-річчя з дня народження В. О. Сухомлинського

  5

  За підтримки кафедри педагогіки і психології ВІППО для методичного об"єднання керівників груп Луцького базового медичного коледжу 7 листопада 2018 року проведено семінар з творчого використання педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського для студентів в освітньому процесі цього навчального закладу.

 • Круглий стіл з нагоди 100-річного ювілею НАН України

  Круглий стіл з нагоди 100-річного ювілею НАН України

  11

  7 листопада 2018 року в Луцькому інституті розвитку людини університету «Україна» відбувся круглий стіл «Національна академія наук України: історія та сучасність», присвячений 100-річному ювілею НАН України. Співорганізаторами заходу були Волинський ІППО та Волинська обласна бібліотека для юнацтва.

 • Обласна інструктивно-методична нарада з питань підведення підсумків ЗНО-2018 та організації проведення кампанії ЗНО-2019

  Обласна інструктивно-методична нарада з питань підведення підсумків ЗНО-2018 та організації проведення кампанії ЗНО-2019

  9

  На виконання листів Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 25.10.2018 р. №546/03-29, управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА від 29.10.2018 р. № 3914/10/2-18 та плану роботи Волинського інституту ППО на поточний рік центром ЗНО та моніторингових досліджень організовано та проведено 06 листопада 2018 року інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення ЗНО в містах, районах, ОТГ області та у закладах освіти обласного підпорядкування. У роботі заходу взяли участь понад 70 працівників освіти Волині зазначених категорій.

 • Семінар-практикум шкільних бібліотекарів

  15

  Відповідно до плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти 06 листопада 2018 року відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів «Виховання патріотизму та підвищення інтересу до історії України засобами шкільної бібліотеки».

Нагору