Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Стартує реєстрація на всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2021»

  1

  Відділ новацій та передових педагогічних технологій Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти запрошує освітян області взяти участь у всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Учитель року - 2021».

 • Міжрегіональний тренінг «Віддалене навчання»: Волинь – Закарпаття – Буковина

  Міжрегіональний тренінг «Віддалене навчання»: Волинь – Закарпаття – Буковина

  5

  Упровадження курсу Британської Ради «Віддалене навчання» розпочалося у травні 2020 року міжнародним тренінгом, участь у якому взяли вчителі англійської мови з України, Білорусі та Молдови. Наступним етапом стало проведення за підтримки Міністерства освіти і науки України вказаного тренінгу для методистів англійської мови обласних закладів післядипломної педагогічної освіти у серпні 2020 року. Для подальшого поширення ідей щодо організації дистанційного та онлайн-навчання із 7 по 10 вересня 2020 року пройшов міжрегіональний тренінг «Віддалене навчання» для вчителів англійської мови Волинської, Закарпатської та Чернівецької областей.

 • На часі підготовка до змішаного навчання

  4

  Відділ новацій та передових педагогічних технологій Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти пропонує освітянам семінар «Онлайн-ресурси як один з інструментів інтерактивного педагога». Саме на таку тему відбулися тренінги у КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» (8-9 вересня) та Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (10-11 вересня).

 • Курси підвищення кваліфікації розпочали роботу

  Курси підвищення кваліфікації розпочали роботу

  7

  Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти забезпечує задоволення потреб та запитів освітян щодо їхнього професійного розвитку. Карантин вніс корективи в діяльність Інституту, проте згідно з планом-графіком із 7 вересня 2020 року розпочали роботу курси підвищення кваліфікації.

 • Упровадження в освітній процес Нової української школи інтегрованого курсу «Культура добросусідства»

  1

  Курс «Культура добросусідства» упроваджується у школах України уже декілька років. Він сприяє реалізації Концепції нової української школи та Державного стандарту початкової освіти і спрямований на формування й розвиток соціальної, громадянської та міжкультурної компетентності дітей і дорослих, а також соціальної інклюзії вразливих груп населення.

 • Поширення інформаційних відеороликів про запобігання інфікування COVID-19

  1

  На виконання доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 21.08.2020 року № 35518/0/1-20 та з метою формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Міністерство культури та інформаційної політики України звертається з таким.

 • Запрошуємо до перегляду виставки

  5

  Уже вкотре навесні 2020 року на Волині відбулась обласна виставка дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

 • Методична нарада «Особливості організації освітнього процесу у початковій школі у 2020/2021 навчальному році»

  Методична нарада «Особливості організації освітнього процесу у початковій школі у 2020/2021 навчальному році»

  8

  У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти 27 серпня 2020 року на платформі ZOOM відбулася інструктивно-методична нарада «Особливості організації освітнього процесу у початковій школі у 2020/2021 навчальному році» за участю методистів РММК та фахівців гуманітарних відділів ОТГ, котрі координують діяльність початкової освіти у закладах загальної середньої освіти (всього 70 педагогічних працівників).

 • Новий виток конкурсу «Учитель року»

  Новий виток конкурсу «Учитель року»

  5

  27 серпня відділ новацій та передових педагогічних технологій ВІППО провів онлайн-нараду для відповідальних за організацію та проведення зонального туру конкурсу «Учитель року - 2021».

 • Семінар-нарада вчителів природничих дисциплін та економіки

  Семінар-нарада вчителів природничих дисциплін та економіки

  2

  27 серпня 2020 року у форматі онлайн на платформі Zoom методистами відділу природничих дисциплін ВІППО проведено семінар-нараду «Науково-методичні засади та практичні аспекти викладання природничих дисциплін та економіки в умовах НУШ».

Нагору