Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Формування економіко-правових компетентностей особистості в умовах впровадження інтегрованого курсу «Громадянська освіта»

  Формування економіко-правових компетентностей особистості в умовах впровадження інтегрованого курсу «Громадянська освіта»

  14

  Відповідно до плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти 26-27 листопада 2020 року в режимі онлайн проведено семінар-практикум на тему «Формування економіко-правових компетентностей особистості в умовах впровадження інтегрованого курсу «Громадянська освіта» (автори програми: Олевська І. І., методист відділу гуманітарних дисциплін, та Гребенюк Т. С., методист відділу природничих дисциплін Волинського ІППО.

 • «STEM-освіта в НУШ: від дослідника до науковця»

  23

  25 листопада 2020 року відповідно до плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти науково-дослідною лабораторією освітніх інновацій в онлайн-форматі проведено науково-практичну конференцію (у форматі (не) конференції) «STEM-освіта в НУШ: від дослідника до науковця».

 • Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти

  Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти

  2

  18-19 листопада, на виконання Плану роботи Волинського ІППО (Розділ ІІІ. Науково-методична діяльність п 3, пп.73), відбувся 8-годинний онлайн семінар-практикум «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти», метою якого було ознайомлення з алгоритмами успішних шкільних стратегій (політик) і процедур забезпечення якості освіти.

 • Інклюзивне навчання як невід’ємна складова НУШ

  1

  Згідно з концепцією розвитку інклюзивної освіти, інклюзивне навчання - це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей.

 • А все починалося з олімпіади!

  А все починалося з олімпіади!

  5

  Олімпіада з навчального предмету - це особлива подія в житті школяра, випробування, яке не тільки тестує знання учнів, а й гартує їхню волю, самостійність, самовираження. Участь та результат у такому інтелектуальному змаганні - це синергія знань, практичних навичок, креативності, наполегливості, цілеспрямованості, завзятості, терплячості, самодисципліни, віри в себе. Олімпіада - це довготривала підготовка за декілька місяців (а то років) до її початку, вивчення матеріалу та постійне його ускладнення, визначення пріоритетів, навички тайм-менеджменту, рефлексія. А ще - це відповідальність, адже потрібно «викластись» на всі 100 %, і гідно презентувати свій заклад, регіон, державу. Успішно здолала цей шлях юна волинянка-олімпіадниця Софія Золотопупова.

 • Перший, зональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021»

  19

  9 листопада у Волинській області стартував перший, зональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021». До участі в ньому зареєструвалися 204 педагоги закладів загальної середньої освіти регіону.

 • Співчуваємо, сумуємо, пам’ятаємо

  1

  Колектив Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти глибоко сумує з приводу передчасної смерті Олександри Яківни Савченко, педагога, видатного українського науковця, щирої, доброзичливої, готової допомогти людини, досвідченого професіонала, з якою нас єднала багаторічна плідна співпраця.

 • Педагогічні читання «Екологічна освіта та виховання у вимірі Нової української школи»

  Педагогічні читання «Екологічна освіта та виховання у вимірі Нової української школи»

  11

  5 листопада 2020 року відповідно до плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти науково-дослідною лабораторією соціологічних досліджень та розвитку освіти в онлайн-форматі проведено педагогічні читання «Екологічна освіта та виховання у вимірі Нової української школи».

 • Педагогічні читання «Актуальність ідей В. О. Сухомлинського в сучасному освітньому просторі»

  Педагогічні читання «Актуальність ідей В. О. Сухомлинського в сучасному освітньому просторі»

  7

  З вищевказаної теми 4 листопада 2020 року відбулися педагогічні читання. Організатори - кафедра педагогіки та психології ВІППО і кафедра педагогіки, психології та окремих методик КЗВО «Луцький педагогічний коледж».

 • Семінар-практикум для педагогів ОНЗ «НВК Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. ‒ гімназія»

  Семінар-практикум для педагогів ОНЗ «НВК Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. ‒ гімназія»

  4

  Завідувачем кафедри педагогіки та психології ВІППО, кандидатом педагогічних наук, доцентом Луцюком А. М. 30 жовтня та 3 листопада 2020 року на прохання педагогів ОНЗ «НВК Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. ‒ гімназія» проведено семінар-практикум «Спадщина В. О. Сухомлинського у формуванні компетентностей педагога НУШ». Зважаючи на вимоги адаптивного карантину, захід відбувся в режимі онлайн.

Нагору