Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Круглий стіл «Переживання безпеки і толерантність особистості в сучасних умовах демократії»

  Круглий стіл «Переживання безпеки і толерантність особистості в сучасних умовах демократії»

  2

  16 листопада 2017 року на базі факультету психології та соціології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся круглий стіл «Переживання безпеки і толерантність особистості в сучасних умовах демократії».

 • Семінар-тренінг «Булінг як соціально-педагогічна проблема та шляхи її вирішення»

  Семінар-тренінг «Булінг як соціально-педагогічна проблема та шляхи її вирішення»

  8

  14 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25» центром практичної психології і соціальної роботи ВІППО спільно з центром практичної психології і соціальної роботи управління освіти Луцької міської ради для соціальних педагогів міста Луцька проведено семінар-тренінг «Булінг як соціально-педагогічна проблема та шляхи її вирішення».

 • Обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  Обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  7

  11 листопада 2017 року на базі Луцького училища будівництва і архітектури відбувся обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. На урочистий захід, що проходив в ошатній актовій залі, завітали очільники обласного управління освіти й науки, учителі та викладачі української мови і літератури, методисти, учні закладів загальної середньої та професійної (професійної-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти, гості, шанувальники української мови та творчості Тараса Шевченка.

 • Семінар щодо впровадження курсу «Протидія торгівлі людьми»

  Семінар щодо впровадження курсу «Протидія торгівлі людьми»

  7

  09-10 листопада у м. Львові відбувся семінар з впровадження регіональних стратегій після проходження курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні». У цьому заході взяла участь Приймак Юлія Дмитрівна, методист центру практичної психології і соціальної роботи ВІППО. На даному етапі відбувся огляд ситуації у сфері з протидії торгівлі людьми, впровадження у навчальний процес курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні», обговорення проблемних питань та розробка тестових завдань з кожного модуля курсу. Спецкурс розроблено відповідно до Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року (наказ МОН від 8 квітня 2016 року № 405) на виконання відповідної Державної соціальної програми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 111.

 • Готуємося до ЗНО – 2018

  11

  З метою забезпечення методичного супроводу підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року 9-10 листопада у містах Луцьку та Ковелі було проведено цикл навчально-методичних семінарів з теми «Особливості викладання навчального предмета в контексті аналізу тестових завдань ЗНО-2017 та специфіки тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року». Педагоги Ковельського, Турійського, Камінь-Каширського, Луцького районів, а також шкіл Луцька та Ковеля, що взяли участь у заходах, мали можливість отримати кваліфіковану науково-методичну допомогу з актуальних питань підготовки учнів шкіл до успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

 • Круглий стіл для керівників ЗНЗ «Формування інноваційного здоров’язбережувального освітнього середовища: досвід проектування і реалізації»

  Круглий стіл для керівників ЗНЗ «Формування інноваційного здоров’язбережувального освітнього середовища: досвід проектування і реалізації»

  15

  08 листопада 2017 року науково-дослідною лабораторією освітніх інновацій та координації діяльності РМК (ММК) Волинського ІППО проведено круглий стіл для керівників ЗНЗ із проблеми «Формування інноваційного здоров’язбережувального освітнього середовища: досвід проектування і реалізації».

 • Науково-практичний семінар для директорів навчальних закладів

  1

  3 листопада 2017 року згідно з річним планом роботи ВІППО в Локачинському районі (на базі ЗОШ І-ІІ ступенів с. Козлів) відбувся науково-практичний семінар для директорів навчальних закладів району з теми «Умови формування компетентностей, що сприяють самореалізації особистості учня». В заході взяли участь старший викладач кафедри менеджменту освіти Лук’янчук Галина Ярославівна та кандидат історичних наук, доцент кафедри Корнейко Алла Олександрівна.

 • Міська науково-практична конференція «Проблематика краєзнавчого матеріалу у навчально-виховному процесі школи»

  Міська науково-практична конференція «Проблематика краєзнавчого матеріалу у навчально-виховному процесі школи»

  7

  На виконання плану роботи ВІППО кафедрою педагогіки і психології спільно з управлінням освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради 02 листопада 2017 року проведено міську науково-практичну конференцію «Проблематика краєзнавчого матеріалу у навчально-виховному процесі школи».