Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Засідання творчої групи вчителів французької мови

  Засідання творчої групи вчителів французької мови

  10

  21 вересня 2017 року у Волинському ІППО відбулося засідання творчої групи вчителів французької мови загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Нова якість та стандарти навчання іноземних мов у сучасній загальноосвітній школі».

 • Обласний семінар для методистів з психологічної служби

  Обласний семінар для методистів з психологічної служби

  6

  Обласний семінар для методистів з психологічної служби відбувся 19 вересня 2017 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти. На ньому розглянуто актуальні питання діяльності психологічної служби системи освіти в сучасних умовах.

 • Семінар «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році» для реалізації проекту Нова українська школа.

  Семінар «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році» для реалізації проекту Нова українська школа.

  8

  14 вересня 2017 року на базі ВІППО відбувся постійно діючий семінар для спеціалістів, методистів з дошкільної освіти РММК за темою «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році» для реалізації проекту Нова українська школа. Концептуальні засади щодо особливостей впровадження освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

 • Офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання

  1

  Центром ЗНО та моніторингових досліджень інституту підготовлено офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у Волинській області у 2017 році.

 • Пілотування матеріалів з французької мови для початкової школи

  Пілотування матеріалів з французької мови для початкової школи

  4

  З 28 по 30 серпня у Французькому інституті в Україні (м. Київ) проходило навчання вчителів французької мови у рамках національного проекту «100 шкіл - 25 вчителів французької мови», серед яких учитель Бужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Горохівського району Марія Миколаївна Христин.

 • Всеукраїнська серпнева конференція

  9

  18 серпня 2017 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністра освіти і науки Лілії Гриневич. У роботі заходу взяли участь педагоги, науковці, представники профспілок з областей країни, фахівці профільних установ, ЗМІ.

 • Тренінг для педагогів пілотних шкіл з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

  Тренінг для педагогів пілотних шкіл з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

  23

  3 11 по 14 липня 2017 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг для педагогів пілотних шкіл з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

 • Тренінг з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

  Тренінг з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

  11

  З 04 по 09 липня 2017 року в м. Ірпінь Київської області відбувся тренінг для тренерів з питань впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти та робоча нарада для обласних координаторів проекту.

 • Пересопниця. Дощ. Хороший настрій

  30

  1 липня профспілкова організація нашого інституту влаштувала поїздку до Пересопниці. Якщо Ви там не бували, то шкода. Яке повітря, які краєвиди, яка справжність! І яке глибоке наше коріння!

 • Обговорено підсумки проведення в області основної сесії ЗНО-2017

  Обговорено підсумки проведення в області основної сесії ЗНО-2017

  2

  29 червня 2017 року центром ЗНО та моніторингових досліджень Волинського ІППО проведено прес-конференцію директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк, в ході якої було обговорено підсумки проведення в області основної сесії ЗНО-2017.