Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІПО » НовиниНа головну

 • Чергове виїзне заняття з використанням шумових музичних інструментів 17.09.2021

  Чергове виїзне заняття з використанням шумових музичних інструментів 17.09.2021

  11

  Чергове виїзне заняття з використанням шумових музичних інструментів було проведено у Комунальній установі "Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр" 17.09.2021. Це останнє в даному циклі заходів заняття такого плану в межах проєкту «Мистецтво - інструмент інклюзивного навчання для розвитку обдарованості та пізнавальної сфери у дітей з особливими освітніми потребами». Застосування навичок, набутих під час музичного заняття, має сприяти розширенню соціального досвіду дітей, розвитку обдарованості та пізнавальної сфери, підняттю їхнього настрою й впевненості у собі; стимулювати до спілкування, налагоджувати взаємодію між фахівцями ІРЦ та батьками дітей; формувати нові навички у фахівців ІРЦ щодо засобів корекції, які забезпечать додатковий вплив на розвиток дитини та формування її особистості.

 • Проведено музичне заняття з використанням шумових музичних інструментів

  Проведено музичне заняття з використанням шумових музичних інструментів

  11

  15 вересня для дітей з особливими освітніми потребами в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр Підгайцівської сільської ради Волинської області» проведено музичне заняття з використанням шумових музичних інструментів.

 • На Волині продовжується робота в межах грантового проєкту в секторі «Інклюзивне суспільство»

  На Волині продовжується робота в межах грантового проєкту в секторі «Інклюзивне суспільство»

  9

  14 вересня 2021 року в межах проєкту «Мистецтво - інструмент інклюзивного навчання для розвитку обдарованості та пізнавальної сфери у дітей з особливими освітніми потребами» відбулося чергове виїзне музичне заняття. Захід було проведено з дітьми, які отримують послуги в КУ Головненський ІРЦ та працівниками центру.

 • Меморандум про співпрацю між ВІППО та Волинським обласним центром соціальних служб

  Меморандум про співпрацю між ВІППО та Волинським обласним центром соціальних служб

  5

  13 вересня 2021 року підписано Меморандум про співпрацю між Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти та Волинським обласним центром соціальних служб. Документ уклали директор Волинського ІППО Петро Олешко та директор Волинського обласного центру соціальних служб Панчук Василь Євгенович.

 • Продовжився цикл виїзних музичних занять

  1

  10 вересня 2021 року продовжився цикл виїзних музичних занять, команда проекту "Мистецтво - інструмент інклюзивного навчання" котрий реалізовується за участю Волинського і Донецького ІППО відвідала КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Ківерцівської міської ради.

 • Зустріч із кандидатом філософських наук Оленою Арцишевською в музеї

  Зустріч із кандидатом філософських наук Оленою Арцишевською в музеї

  5

  9 вересня 2021 року в Музеї історії освіти Волині на базі фотодокументальної виставки «Роман Арцишевський: філософ, науковець, педагог» відбулася зустріч із кандидатом філософських наук, викладачем Волинського національного університету імені Лесі Українки, дочкою Романа Антоновича Оленою.

 • Семінар-тренінг для вчителів біології

  Семінар-тренінг для вчителів біології

  8

  9 вересня 2021 року в очному форматі у ВІППО відбувся семінар-тренінг для вчителів біології на тему: «Вивчення сучасних біотехнологій у школі з допомогою моделювання». У заході взяли участь 23 учителі біології з різних територіальних громад області.

 • Розширюємо вектори співробітництва

  1

  9 вересня 2021 року підписано Меморандум про співробітництво між Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти та Українською школою урядування. Документ уклали директор Волинського ІППО Петро Олешко (представник Остапйовський О. І.) та директор УШУ Наталія Наулік.

Нагору