Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Другий, регіональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Керівник закладу освіти» завершено

  17

  Талановиті, активні керівники закладів загальної середньої освіти пройшли насичений, але нелегкий шлях конкурсних випробувань. Усі конкурсанти засвідчили високий рівень фахової підготовки, сучасне бачення ролі керівника в освітньому процесі, проявили мобільність та креативність, високу управлінську майстерність.

 • Презентація нових видань у бібліотеці

  Презентація нових видань у бібліотеці

  11

  У рамках відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки в бібліотеці Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти 02 березня 2021 року відбулася презентація нових видань, якими поповнився фонд книгозбірні: збірника «Освіта та виховання в родині Косачів: матеріали V Всеукр. Косачівських пед. читань, приурочених до 150-річчя Андроника Лазарчука, відомого українського художника і педагога-організатора художньої освіти на Волині та в Україні, і 150-річчя від дня народження Лесі Українки (26 червня 2020 р., м. Луцьк)», путівника «Комзюк В., Пушкар Н. Літературно-меморіальний музей Лесі Українки в селі Колодяжне» та «Календаря знаменних і пам’ятних дат Волині на 2021 рі

 • Підвищення кваліфікації вчителів-полоністів

  Підвищення кваліфікації вчителів-полоністів

  6

  22-27 лютого 2021 р. 36 вчителів-полоністів з різних областей України пройшли підвищення кваліфікації на онлайн-курсі «Інноваційні технології навчання на уроках польської мови: як організувати ефективну комунікацію з учнями».

 • Вітаємо педагогічних працівників закладів позашкільної освіти - переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2020 році!

  1

  Конкурс проводився МОН України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з метою підвищення якості й удосконалення змісту позашкільної освіти, забезпечення гуртків, секцій, творчих об’єднань закладів позашкільної освіти навчальною літературою за військово-патріотичним, гуманітарним, еколого-натуралістичним, науково-технічним, художньо-естетичним та дослідницько-експериментальним напрямами позашкільної освіти у категоріях «Навчальні програми» та «Навчальна література». До участі в заключному етапі конкурсу від Волинської області було представлено 4 рукописи, які отримали високу оцінку членів журі.

 • Вшанування ювілею Лесі Українки

  Вшанування ювілею Лесі Українки

  5

  Протягом тижня з 22 лютого по 26 лютого проходили курсову перепідготовку у режимі он-лайн вчителі французької мови. Ці дні видалися особливими, урочистими у зв’язку з 150-річчям Лесі Українки.

 • Секретами успіху діляться керівники закладів освіти

  Секретами успіху діляться керівники закладів освіти

  9

  Керівник закладу освіти - це не просто посада, але й велике педагогічне мистецтво. Робота очільника будь-якого колективу складна й відповідальна, а педагогічного - ще й особлива. Керівники покликані поєднувати в одній особі вчителя, методиста, державного посадовця, господарника, організатора навчально-виховного процесу, чуйного й уважного наставника дитячого та дорослого колективу. Це вимагає не тільки всебічних знань, досконалого володіння наукою управління, але й високої професійної культури, справжньої самовідданості та безмежної відповідальності за доручену справу.

 • Другий, регіональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2021» у номінації «Трудове навчання» завершено!

  Другий, регіональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2021» у номінації «Трудове навчання» завершено!

  5

  Значення роботи вчителя трудового навчання важко переоцінити. Це мудрий наставник, старший друг, порадник, учитель-практик. Саме це довели учасники другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2021» в номінації «Трудове навчання».

Нагору