Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Дослідно-експериментальна робота регіонального рівня в освітньому закладі

  Дослідно-експериментальна робота регіонального рівня в освітньому закладі

  12

  У КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 - ліцей Луцької міської ради"», в якій відбувається дослідно-експериментальна робота з проблеми «Компетентнісний підхід як фактор гуманізації інноваційного освітнього середовища», 25 березня 2019 року відбулася педагогічна рада «Розвиток творчого потенціалу школярів в умовах компетентнісного підходу».

 • Турбота про здоров’я освітян

  Турбота про здоров’я освітян

  2

  Здоров’я педагога — багатоаспектна проблема. Суспільство бажає бачити вчителя-новатора, активну, творчу особистість, професіонала, який володіє сучасними методами навчання. З дітьми і молоддю мають працювати оптимістичні та життєрадісні люди. Такі високі вимоги до іміджу педагога потребують значного емоційного та фізичного напруження, а також багато сил і здоров’я.

 • Сьома міжнародна науково-методична конференція «СУЧАСНИЙ ПРОСТІР МЕДІАГРАМОТНОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЙОГО РОЗВИТКУ»

  Сьома міжнародна науково-методична конференція «СУЧАСНИЙ ПРОСТІР МЕДІАГРАМОТНОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЙОГО РОЗВИТКУ»

  10

  Міністерство освіти і науки України, Академія Української Преси, за підтримки DW Akademie Europe and Central Asia 21-22 березня 2019 року у місті Києві підготували і провели Сьому міжнародну науково-методичну конференцію «СУЧАСНИЙ ПРОСТІР МЕДІАГРАМОТНОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЙОГО РОЗВИТКУ»

 • Дослідницькі проекти як площина формування життєвих компетентностей школяра

  Дослідницькі проекти як площина формування життєвих компетентностей школяра

  7

  Під такою назвою 22 березня 2019 року Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Волинським обласним еколого-натуралістичним центром провели обласний семінар-тренінг для вчителів біології та екології закладів освіти області.

 • Семінар-тренінг «Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти. Команда психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти»

  Семінар-тренінг «Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти. Команда психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти»

  23

  22 березня 2019 року на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг «Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти. Команда психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти».

 • Реалізація концепції «Нова українська школа» з використанням досвіду педагогів-новаторів

  Реалізація концепції «Нова українська школа» з використанням досвіду педагогів-новаторів

  11

  20 березня 2019 року в м. Ковелі відбулася міська науково-практична конференція «Педагогічна спадщина Василя Олександровича Сухомлинського і Нова українська школа», організована кафедрою педагогіки і психології ВІППО і міським методичним кабінетом управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

 • День франкофонії у Луцьку

  День франкофонії у Луцьку

  8

  19 березня 2019 року з нагоди Всесвітнього дня франкофонії на кафедрі романських мов та інтерлінгвістики факультету іноземної філології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся науково-практичний семінар на тему «Романські мови: досвід, проблеми та перспективи». Він зібрав коло викладачів СНУ та вчителів закладів загальної середньої освіти області, у яких французька мова вивчається як перша чи друга іноземна мова.

 • 16 та 23 березня 2019 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання!

  1

  Участь у тестуванні допоможе учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування тощо. У 2019 році взяти участь у пробному ЗНО виявили бажання понад 7 тисяч волинян. Найбільше учасників зареєстровано для проходження тестування з української мови та літератури (6247осіб), історії України (1806 ос.), математики (1701 ос.) та англійської мови (1018 учасників).

 • Обласний семінар-практикум учителів економіки та фінансової грамотності

  Обласний семінар-практикум учителів економіки та фінансової грамотності

  9

  14 березня 2019 року на базі Луцького національного технічного університету проведено обласний семінар-практикум учителів економіки та фінансової грамотності на тему: «Ключові компетенції споживчої культури та підприємливості».

Нагору