Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Вітаємо переможців ІІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

  1

  У травні завершився перший (заочний) тур фінального третього етапу. Журі конкурсу розглянуло й оцінило електронні портфоліо понад 90 учасників, в тому числі 5 від Волинської області.

 • Проектування виховної системи в умовах Нової української школи

  Проектування виховної системи в умовах Нової української школи

  22

  Під такою назвою 19 червня у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум для методистів з виховної роботи районних (міських) методичних кабінетів, керівників методичних об’єднань, заступників директорів шкіл з виховної роботи.

 • До ювілею Олени Пчілки

  До ювілею Олени Пчілки

  18

  18 червня у волинезнавчих історико-педагогічних читаннях «Освіта та виховання в родині Косачів: талановита матір талановитих дітей», що відбулись у Ковельській міській гімназії імені Олени Пчілки, взяли участь: ректор ВІППО П. С. Олешко, науковий співробітник лабораторії соціологічних досліджень та розвитку освіти, працівник лабораторії волинезнавства (на громадських засадах) Г. Д. Романюк і літредактор журналу «Педагогічний пошук» В. І. Гребенюк.

 • Формування ключових та предметних компетентностей у контексті мовно-літературної освіти: теорія і практика

  Формування ключових та предметних компетентностей у контексті мовно-літературної освіти: теорія і практика

  7

  18 червня 2019 року відповідно до програми реалізації третього етапу Всеукраїнського науково-педагогічного проєкту «Філологічний Олімп» відбувся міжрегіональний семінар учасників Проєкту Волинської та Рівненської областей «Формування ключових та предметних компетентностей у контексті мовно-літературної освіти: теорія і практика».

 • Вітаючи юних інтелектуалів

  1

  18 червня ректор ВІППО Петро Олешко виступив на Першій міжнародній літній школі для дітей «Модно бути розумним», що проходила на базі Волинського наукового ліцею-інтернату. Петро Степанович розповів гостям із різних куточків України та з-за кордону про великий педагогічний подвиг Олени Пчілки, 170-ліття з дня народження якої відзначали цими днями. Також він сказав: «Оскільки ваша літня школа має назву, чи, точніше, девіз "Модно бути розумним", поділюся з вами такою думкою щодо моди. Насправді є речі неминущі, модні за будь-яких політичних, ідеологічних чи естетичних віянь. Доброта ніколи не вийде з моди. Порядність не може бути старомодною. Пошуки вічного - вічні. І завжди розум буде "у тренді". Вітаю вас, дорогі наші розумники й розумниці, наші модники й модниці! Так тримати!».

 • Французькі професійні дні в Україні

  Французькі професійні дні в Україні

  7

  13-15 червня на базі Міжнародної французької школи у Пущі-Водиці відбувся Форум для вчителів і викладачів французької мови в Україні під назвою «Професійні дні». Подія такого масштабу відбулася в Україні вперше. Форум об’єднав понад 150 учасників, які прослухали 12 пленарних виступів іноземних фахівців, взяли участь у 33 майстер-класах, поспілкувалися на теми інноваційних підходів у вивченні французької мови, ефективних форм і сучасних методів навчання і оцінювання, загальноєвропейських стандартів і підручників, обговорили коло професійних питань і стан французької мови в Україні.

 • Підсумкова зустріч закладів – учасників проекту «Сприяння освіті»

  Підсумкова зустріч закладів – учасників проекту «Сприяння освіті»

  6

  11 червня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти № 41 м. Луцька, відбулася підсумкова зустріч для директорів, завідувачів, вихователів-методистів ЗДО, які є учасниками проекту «Сприяння освіті», в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation від 22.12.2016 року та згідно з наказом МОН України «Щодо забезпечення реалізації проекту «Сприяння освіті» у закладах дошкільної освіти» від 17.10.2017 року № 1116 та річного плану ВІППО.

 • Інструктивно-методична нарада з питань дошкільної освіти для методистів РМК, ОТГ

  Інструктивно-методична нарада з питань дошкільної освіти для методистів РМК, ОТГ

  8

  6 червня 2019 року на прохання учасників на базі ВІППО відбулася інструктивно-методична нарада за темою «Нормативна база дошкільної освіти. Програмно-методичне забезпечення. Організація освітнього процесу в закладах дошкільної освіти».

 • Міністерські нагороди – найкращим

  Міністерські нагороди – найкращим

  15

  3 червня наш інститут відвідала народний депутат України І. М. Констанкевич. Вона виступила перед слухачами курсів, детально розповіла про освітні реформи у країні, просила педагогів не бути пасивними спостерігачами процесів державотворення й активно долучатися до обговорень законопроектів, котрі стосуються освітньої галузі.

Нагору