Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Просимо читати свіже число «Педагогічного пошуку»

  1

  На сайті ВІППО розміщено цьогорічний № 4 науково-методичного журналу «Педагогічний пошук». Переглянути й завантажити його можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Hj5ea_xvwl-knhd0p7qb5OGbhsxa_PVQ/view

 • Семінар-практикум «Основи впровадження квест-технології в професійній діяльності педагога»

  Семінар-практикум «Основи впровадження квест-технології в професійній діяльності педагога»

  4

  29-30 листопада 2022 року в онлайн-режимі, на платформі Google Meet, відбувся семінар-практикум для вчителів з теми «Основи впровадження квест-технології в професійній діяльності педагога».

 • ХIІ науково-практична конференція «Методологічні та методичні проблеми викладання у сучасному освітньому процесі»

  ХIІ науково-практична конференція «Методологічні та методичні проблеми викладання у сучасному освітньому процесі»

  7

  29 листопада 2022 року відбулася ХIІ науково-практична конференція «Методологічні та методичні проблеми викладання у сучасному освітньому процесі». Організаторами конференції були: Волинський ІППО, кафедра теорії та методики викладання шкільних предметів; Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж», циклова комісія суспільних та художньо-мистецьких дисциплін; громадська організація «Ґендерний креативний простір».

 • Ювілей видатної освітянки

  25

  24 листопада в бібліотеці Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулось урочисте вшанування Ганни Семенівни Маслай, яка очолювала його в 1984-2008 роках, з нагоди її визначної дати.

 • У ВІППО відкрито ювілейну виставку «Ганна Маслай: Життя віддане педагогіці та освіті»

  У ВІППО відкрито ювілейну виставку «Ганна Маслай: Життя віддане педагогіці та освіті»

  9

  З нагоди 80-річчя з дня народження багатолітньої очільниці Волинського ІППО, відомої освітянки та педагога, державного та громадського діяча Ганни Семенівни Маслай у бібліотеці ВІППО 24 листопада 2022 р. розгорнуто фотодокументальну ювілейну виставку «Ганна Маслай: Життя віддане педагогіці та освіті». Створено експозицію на основі фондових зібрань Музею історії освіти Волині, приватного архіву ювілярки, її друзів та колег. Наукові та професійні консультації надала багаторічна працівниця інституту Галина Романчук та завідувач бібліотеки Валентина Сміховська. Наукову концепцію та тематико-експозиційний план виставки розробив Анатолій Силюк.

 • Візуалізаційно-логістичні підходи до навчання в НУШ

  Візуалізаційно-логістичні підходи до навчання в НУШ

  3

  23 листопада 2022 року відділ новацій та передових педагогічних технологій ВІППО провів онлайн семінар-практикум «Освітньо-професійна траєкторія педагога: практичний аспект», де головним спікером була керівник обласної авторської лабораторії, вчитель початкових класів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради», переможець обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» в номінації «Початкова освіта», вчитель-методист Шилова Наталія Петрівна. Темою виступу стали візуалізаційно-логістичні підходи до навчання в НУШ.

 • Всеукраїнський круглий стіл про використання спадщини української діаспори в освітньому процесі сучасної школи

  Всеукраїнський круглий стіл про використання спадщини української діаспори в освітньому процесі сучасної школи

  4

  Відповідно до плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти 17 листопада 2022 року відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Духовна та культурна спадщина української діаспори в освітньому процесі сучасної школи». Актуальність проведення заходу викликана обговоренням проблеми наповнення освітнього простору сучасної школи україноцентричним змістом в умовах російсько-української війни, зокрема, використання для цього навчального і виховного потенціалу духовної та культурної спадщини української, в т. ч. волинської, діаспори.

 • Інструктивно-методична нарада у ВІППО

  1

  Відповідно до плану роботи Інституту 10 листопада 2022 року у форматі онлайн відбулася інструктивно-методична нарада з питань організації та проведення першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2023» і участі освітян області в ХХVІІІ обласній виставці дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині».

 • Інструктивно-методична нарада «Особливості викладання фізики та астрономії у 2022/2023 н. р.»

  Інструктивно-методична нарада «Особливості викладання фізики та астрономії у 2022/2023 н. р.»

  5

  Захід відбувся 10 листопада 2022 року. В ньому взяли участь: Олександр Дем’янюк — заступник директора з науково-педагогічної діяльності ВІППО, доктор історичних наук, професор; Валентин Савош — завідувач відділу фізико-математичних дисциплін ВІППО, кандидат педагогічних наук; Наталія Свитка, методист відділу новацій та передових педагогічних технологій ВІППО; Олександр Мартинюк — професор кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО, доктор педагогічних наук; Григорій Кобель — доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО, кандидат педагогічних наук; Ніна Головіна — доцент кафедри експериментальної фізики, інформаційних та освітніх технологій ВНУ імені Лесі Українки; працівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, вчителі фізики, астрономії.

 • Педагогічний івент «Інноваційна компетентність як складова безперервного професійного розвитку педагога»

  Педагогічний івент «Інноваційна компетентність як складова безперервного професійного розвитку педагога»

  3

  09 листопада методистом з дошкільної освіти Оленою Березіною проведено педагогічний івент «Інноваційна компетентність як складова безперервного професійного розвитку педагога» для представників територіальних громад, центрів професійного розвитку, відповідальних за дошкільну освіту.

Нагору