Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Опорна школа – локальний майданчик освітянських послуг

  Опорна школа – локальний майданчик освітянських послуг

  30

  2 липня 2020 року відділ управління закладами освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти провів у режимі онлайн семінар-практикум «Партнерство учасників освітнього процесу - гарантія успіху Нової української школи».

 • Проєктування виховної системи в умовах Нової української школи

  Проєктування виховної системи в умовах Нової української школи

  11

  Реалізація виховних завдань потребує постійного підвищення рівня компетентності, педагогічної майстерності педагога, розширення його світогляду, розвитку творчості та ініціативи. Саме йому належить провідна роль у реалізації сучасних технологій виховної роботи. Нова парадигма освіти орієнтує на підвищення виховного потенціалу освітнього середовища та проєктування цілісного виховного простору. З цією метою було організовано для педагогів області у форматі онлайн тематичні курси «Проєктування виховної системи в умовах Нової української школи», у яких взяли участь заступники директорів шкіл з виховної роботи, педагоги-організатори, класні керівники, вчителі початкових класів, вихователі (22-26.06.).

 • Всеукраїнські Косачівські читання «Освіта і виховання в родині Косачів»

  Всеукраїнські Косачівські читання «Освіта і виховання в родині Косачів»

  25

  Традиційно напередодні дня народження Олени Пчілки Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України та освітянами Ковельщини проводять Всеукраїнські Косачівські читання «Освіта і виховання в родині Косачів» з метою вшанування видатних українців, життя і творча діяльність яких складають вінок слави Волинського краю.

 • Круглий стіл «Втрачені святині: сакральні пам’ятки західних областей України у 1945–1965 рр.»

  Круглий стіл «Втрачені святині: сакральні пам’ятки західних областей України у 1945–1965 рр.»

  12

  23 червня 2020 р. на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти в онлайн-форматі відбувся круглий стіл «Втрачені святині: сакральні пам’ятки західних областей України у 1945-1965 рр.», присвячений проблемі використання педагогами знань про сакральну спадщину регіону в освітньому процесі. Ініціатором заходу була науково-дослідна лабораторія освітніх інновацій та координації діяльності РМК (ММК) Волинського ІППО.

 • Семінар-тренінг «Онлайн-ресурси як один з інструментів інтерактивного педагога»

  Семінар-тренінг «Онлайн-ресурси як один з інструментів інтерактивного педагога»

  5

  Протягом 16-18 червня 36 педагогів Волині взяли участь у семінарі «Онлайн-ресурси як один з інструментів інтерактивного педагога». Навчання проводилося за напрямом «Використання інформаційно-комунікативних та цифрових технологій в освітньому процесі».

 • Семінар-тренінг «Формування безпечного освітнього середовища»

  Семінар-тренінг «Формування безпечного освітнього середовища»

  3

  17-18 червня 2020 року відділ практичної психології і соціальної роботи провів семінар-тренінг «Формування безпечного освітнього середовища». У роботі взяли участь заступники директора з виховної роботи, класні керівники та фахівці психологічної служби області.

 • Круглий стіл «Розвиток фахової компетентності педагогів у контексті модернізації змісту освіти» онлайн

  16

  18 червня 2020 року відповідно до плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти проведено онлайн круглий стіл «Розвиток фахової компетентності педагогів у контексті модернізації змісту освіти». Ініціатором заходу була кафедра теорії та методики викладання шкільних предметів.

 • Семінар-тренінг «Стратегічні тенденції розвитку українського суспільства через призму освіти»

  Семінар-тренінг «Стратегічні тенденції розвитку українського суспільства через призму освіти»

  17

  З метою модернізації управлінських компетентностей керівних кадрів закладів загальної середньої освіти для ефективного управління відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа» з урахуванням основних напрямів державної політики в галузі освіти, згідно з планом ВІППО, 11 і 12 червня 2020 року в онлайн-режимі проведено семінар-тренінг «Стратегічні тенденції розвитку українського суспільства через призму освіти».

Нагору