Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов ОІППО. День перший

  47

  19 вересня семінар «Нова українська школа - на старті до успіху» розпочав роботу в комунальному закладі «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області».

 • Школа молодого педагога «Від «майданчика пригод» до ігрових медіадидактичних та технічних засобів формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку»

  6

  13 вересня 2018 року відбулося чергове засідання школи молодого педагога дошкільного навчального закладу на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти на тему «Від «майданчика пригод» до ігрових медіадидактичних та технічних засобів формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку».

 • Засідання координаційної робочої групи представників Волинської ради церков та працівників освіти

  Засідання координаційної робочої групи представників Волинської ради церков та працівників освіти

  6

  30 серпня, напередодні початку нового 2018-2019 навчального року, у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулось чергове засідання координаційної робочої групи представників Волинської ради церков та працівників освіти.

 • Офіційний звіт про проведення ЗНО-2018 на Волині

  1

  Центр ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту ППО підготував офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у Волинській області у 2018 році.

 • Провели на заслужений відпочинок

  24

  30 серпня колектив Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти вшанував Миколу Устимовича Гуменюка, методиста відділу новацій та передових педагогічних технологій (донедавна він багато літ очолював відділ з питань управлінської діяльності та інклюзивної освіти). Після сорока двох років праці у нашому інституті він іде на пенсію.

 • Шкільна реформа - разом із громадами

  Шкільна реформа - разом із громадами

  10

  21 серпня у столиці відбулась Національна серпнева конференція «Нова українська школа: старт реформи, участь громад». На ній працювала й численна делегація освітян із нашої області: начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Л. В. Плахотна, начальник управління освіти Луцької міської ради З. Б. Лещенко, ректор ВІППО П. С. Олешко, голова обласної організації професійної спілки працівників освіти і науки В. Г. Грановський, керівники навчальних закладів різних рівнів, а також представники об’єднаних територіальних громад.

 • Організований початок навчального року – запорука успіху

  Організований початок навчального року – запорука успіху

  3

  21 серпня на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар фахівців із фізичної культури і спорту управлінь освіти міськвиконкомів, відділів освіти райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, закладів обласного підпорядкування на тему «Організація роботи з фізичної культури і спорту в 2018/2019 навчальному році в умовах реалізації реформи Нової української школи».

 • Визначено переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для ПНЗ системи освіти у 2018 році

  0

  І етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2018 році проводиться Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з комунальною установою «Волинська обласна Мала академія наук», Центром науково-технічної творчості учнівської молоді управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, Волинським обласним еколого-натуралістичним центром, Центром туризму, спорту та екскурсій управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

 • Вітаємо переможців завершального етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»

  1

  Завершальний етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист - 2018» за напрямами позашкільної освіти передбачав участь переможців обласних етапів у першому (заочному) та другому (очному) турах Конкурсу.

Нагору