Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Інклюзивний простір. Практичні кроки

  14

  З 14 по 16 березня 2018 року у м. Запоріжжя за підтримки Благодійного фонду Порошенка в рамках програми «Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати» відбувся спеціалізований тренінг для представників Волинської, Сумської і Хмельницької областей.

 • «Сучасні заклади освіти – 2018»

  «Сучасні заклади освіти – 2018»

  8

  15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходила важлива подія освітньої галузі України - Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018». Організаторами заходу були компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти та Національної академії педагогічних наук України.

 • Тренінг «Профілактика ВІЛ-інфекції на робочих місцях у закладах загальної середньої освіти»

  Тренінг «Профілактика ВІЛ-інфекції на робочих місцях у закладах загальної середньої освіти»

  6

  12-16 березня 2018 року в м. Києві відбувся тренінг з методики викладання курсу «Профілактика ВІЛ-інфекції на робочих місцях у закладах загальної середньої освіти», розробленого за підтримки Проекту «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій» компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини.

 • Обласний проблемний семінар «Навчально-методичне забезпечення викладання фізики в 10 класі за новою програмою»

  Обласний проблемний семінар «Навчально-методичне забезпечення викладання фізики в 10 класі за новою програмою»

  11

  15 березня 2018 року у ВІППО відбувся обласний проблемний семінар «Навчально-методичне забезпечення викладання фізики в 10 класі за новою програмою».

 • Обласний семінар-тренінг учителів економіки та фінансової грамотності

  Обласний семінар-тренінг учителів економіки та фінансової грамотності

  9

  14 березня 2018 року на базі Луцького НВК № 9 проведено обласний семінар-тренінг учителів економіки та фінансової грамотності на тему «Підвищення рівня споживчої компетентності учасників освітнього процесу як вимога часу».

 • Чимало зроблено, ще більше заплановано

  Чимало зроблено, ще більше заплановано

  16

  13-14 березня ректор ВІППО П. С. Олешко і начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Л. В. Плахотна взяли участь у всеукраїнській нараді керівників органів управління освітою, що проходила в Дніпропетровській області.

 • Семінар-практикум учителів біології

  Семінар-практикум учителів біології

  10

  14 березня 2018 року на базі Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1 - гімназія» смт Ратне Ратнівського району відбувся семінар-практикум учителів біології «Формування життєвих компетентностей учнів на уроках біології».

 • Щодо ЗНО для магістрів у 2018 році

  1

  У 2018 році вступники у магістратуру за спеціальностями шести галузей знань системи вищої освіти складатимуть вступні іспити з використанням організаційних процедур зовнішнього незалежного оцінювання.

 • Черговий доброчинний захід

  Черговий доброчинний захід

  4

  12 березня в актовому залі ВІППО відбувся ще один концерт, організований волонтерським центром «Серце патріота» задля збору коштів Збройним силам України.

 • Передплата науково-методичного вісника «Педагогічний пошук» на 2018 рік

  1

  Передплата науково-методичного вісника «Педагогічний пошук» на 2018 рік Продовжується передплата науково-методичного вісника «Педагогічний пошук» на 2018 рік. Видання стало одним зі шляхів зближення науки з практикою, допомагає педагогічним працівникам у розв’язанні нагальних проблем із науково обґрунтованих позицій. «Педагогічний пошук» твориться за активної участі науковців, керівників і працівників шкіл, позашкільних навчальних закладів, освітніх установ області.