Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

ВІППО » НовиниНа головну

 • Перенесення пробного ЗНО–2020!

  1

  У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного ЗНО відтерміновується.

 • Засідання Вченої ради в онлайн-режимі

  Засідання Вченої ради в онлайн-режимі

  5

  31 березня 2020 року відбулася чергова, березнева Вчена рада ВІППО. У зв’язку з карантином засідання ради відбувалося в онлайн-режимі на платформі Zoom. Розглянуто такі питання порядку денного:

 • Зміни до плану-графіка

  1

  В зв’язку із запровадженими заходами внесено зміни до плану-графіка підвищення кваліфікації керівних й педагогічних кадрів навчальних груп в період оголошеного карантину

 • Засідання кафедри у новому форматі

  1

  Сьогоднішні умови у режимі карантинних обмежень вимагають нового формату роботи, взаємодії та співпраці. Виходячи з цього, засідання кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів, яке відбулося 26 березня 2020 року, проходило у форматі онлайн із використанням платформи відеоконференцій Zoom (https://zoom.us/).

 • Онлайн-семінар для учителів біології

  Онлайн-семінар для учителів біології

  10

  В умовах карантину 25-26 березня на платформi вiдеоконференцiй Zoom відбувся онлайн-семінар для учителів біології «Використання світового досвіду з методики викладання біології». Семінар провела доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Ягенська Г. В.

 • Засідання членів організаційного комітету ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»у 2019-2020 н. р.

  1

  05 березня 2020 р. у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання членів організаційного комітету ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»у 2019-2020 н. р.

 • Зустріч із Євгеном Хотимчуком

  Зустріч із Євгеном Хотимчуком

  16

  Доброю традицією Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти стало запрошення письменників на гостину до бібліотеки закладу. 28 лютого список почесних гостей поповнився ще одним відомим та цікавим іменем.

 • Чудовий концерт до жіночого свята

  Чудовий концерт до жіночого свята

  24

  5 березня в актовому залі ВІППО з нагоди Міжнародного жіночого дня перед курсантами й працівницями інституту виступив Державний академічний волинський народний хор.

 • ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

  ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

  91

  Переможці обласного етапу виборювали нові висоти на фінальному етапі конкурсу за завданнями, розробленими Міністерством освіти і науки України та Лігою українських меценатів. У підсумковому етапі конкурсу взяли участь 27 учнів закладів загальної середньої освіти, 3 учні закладів професійно-технічної освіти та 5 студентів вищої освіти. Це престижне мовне змагання проводиться з метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, виявлення обдарованих молодих людей.

Нагору