Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Педагогічні читання «Серце, віддане дітям»

  Педагогічні читання «Серце, віддане дітям»

  8

  У Луцькому педагогічному коледжі 25 жовтня 2017 року кафедрою психолого-педагогічних дисциплін за участю кафедри педагогіки і психології ВІППО проведено педагогічні читання «Серце, віддане дітям», присвячені творчості Василя Сухомлинського.

 • Семінар методистів природничих дисциплін районних (міських) методичних кабінетів, об′єднаних територіальних громад

  Семінар методистів природничих дисциплін районних (міських) методичних кабінетів, об′єднаних територіальних громад

  17

  Новій школі потрібен компетентний педагог, який не тільки володіє певними знаннями й уміннями, а здатний до творчих нестандартних рішень, готовий до змін та інновацій. Тому завданням методичної служби є створення оптимальних умов і сприяння розвитку професійної компетентності кожного вчителя, враховуючи його індивідуальні можливості, підготовленість та майстерність. Цим питанням був присвячений семінар методистів природничих дисциплін районних (міських) методичних кабінетів, об′єднаних територіальних громад «Удосконалення системи науково-методичної роботи як шлях підвищення професійного рівня, розвитку творчості педагогів», який відбувся 25 жовтня 2017 року. Захід проходив на базі закладів загальної середньої освіти міста Луцька: ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, НВК № 26, гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 7 - природничий ліцей», педагоги яких створили чудові умови для продуктивної співпраці, а головне, щедро поділилися своїми творчими напрацюваннями та здобутками.

 • Заходи ВІППО приурочені 125-й річниці від дня народження академіка Михайла Пилиповича Кравчука

  Заходи ВІППО приурочені 125-й річниці від дня народження академіка Михайла Пилиповича Кравчука

  5

  25 жовтня слухачі курсів підвищення кваліфікації вчителів математики та фізики, реалізуючи заходи ВІППО приурочені 125-й річниці від дня народження академіка Михайла Пилиповича Кравчука - світового масштабу математика, автора фундаментальних праць у галузі вищої алгебри й математичного аналізу, теорії диференціальних та інтегральних рівнянь, теорії імовірностей і математичної статистики - вірного сина свого народу, нашого земляка, волинянина, який має незаперечний авторитет світової математичної громадськості, провели педагогічні читання в музеї Михайла Кравчука на його батьківщині.

 • Обласний проблемний семінар для учителів української мови і літератури «Застосування інноваційних освітніх технологій на уроках української мови та літератури»

  Обласний проблемний семінар для учителів української мови і літератури «Застосування інноваційних освітніх технологій на уроках української мови та літератури»

  7

  25 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 -ліцей» відбувся обласний проблемний семінар для учителів української мови і літератури «Застосування інноваційних освітніх технологій на уроках української мови та літератури».

 • Проблемний семінар учителів природничого циклу «Історичні джерела й аспекти розвитку методики навчання природничих дисциплін в Україні»

  Проблемний семінар учителів природничого циклу «Історичні джерела й аспекти розвитку методики навчання природничих дисциплін в Україні»

  4

  З метою активізації творчого потенціалу кожного вчителя, надання допомоги вчителям у розвитку професійної майстерності 25 жовтня 2017 року на базі Локачинської гімназії відбувся проблемний семінар учителів природничого циклу «Історичні джерела й аспекти розвитку методики навчання природничих дисциплін в Україні». Його організаторами були кафедра теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО та методкабінет, відділ освіти, молоді та спорту Локачинської районної державної адміністрації. До участі в семінарі були запрошені вчителі географії та біології.

Нагору