Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Про участь у роботі заходів

  0

  25 жовтня 2017 року в рамках Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та Шостої Міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» відділ наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти в Новій українській школі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» проводить Всеукраїнський семінар «Від предметоцентризму до дитино центризму: компетентнісний підхід в оновлених навчальних програмах для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

 • Cемінар методистів природничих дисциплін районни (міських) методичних кабінетів

  0

  Відповідно до плану роботи Інституту, затвердженого управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації, 25 жовтня 2017 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів м. Луцька проводиться обласний семінар методистів природничих дисциплін Р(М)МК на тему: «Вдосконалення системи науково-методичної роботи як шлях підвищення професійного рівня, розвитку творчості педагогів».

 • Постійно діючий семінар для спеціалістів, методистів з дошкільної освіти РММК

  0

  Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що 25 жовтня відбудеться постійно діючий семінар для спеціалістів, методистів з дошкільної освіти РММК «Вплив ігрової діяльності на розвиток творчих здібностей, самостійності та самореалізації дошкільника».