Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Навчально-методичний семінар для вчителів географії «Актуальні питання вивчення курсу географії «Україна і світове господарство», 9 клас»

  Навчально-методичний семінар для вчителів географії «Актуальні питання вивчення курсу географії «Україна і світове господарство», 9 клас»

  11

  Захід відбувся 01 листопада 2017 р. у Волинському ІППО. У 2017/2018 навчальному році предмет «Географія» у 9 класах вивчається за навчальною програмою, що укладена відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та оновлена відповідно до положень Концепції «Нова українська школа».

 • Нова початкова школа – простір освітніх можливостей

  Нова початкова школа – простір освітніх можливостей

  5

  Можна з упевненістю стверджувати, що однією з передумов успішної реформи початкової освіти є здатність учителя сприймати виклики сучасності, змінюватись, втілювати нові підходи, розвиватися особисто і професійно. Основні засади модернізації початкової освіти вчителі 1-4 класів загальноосвітніх закладів Володимир-Волинського району та об’єднаних територіальних громад розглянули під час науково-методичної конференції "Нова початкова школа - простір освітніх можливостей", що відбулася 1 листопада в Центрі позашкільної освіти м. Володимир-Волинського.

Нагору