Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Відомий лінгвіст зустрівся з педагогами-словесниками

  Відомий лінгвіст зустрівся з педагогами-словесниками

  14

  31 жовтня в актовому залі ВІППО відбулися зустрічі вчителів української мови і літератури з Олександром Авраменком - науковцем, доцентом Київського університету ім. Б. Грінченка, заслуженим працівником освіти. Це один із найвідоміших популяризаторів української мови: автор підручників з української мови та літератури, упорядник посібників для підготовки до ЗНО з названих предметів, багаторічний ведучий освітніх програм на телебаченні, автор і озвучувач текстів диктантів національної єдності, що проводяться на День української писемності та мови.

 • До 100 – річчя з дня народження В. О. Сухомлинського

  До 100 – річчя з дня народження В. О. Сухомлинського

  8

  «Творча трансформація педагогічних ідей В. О. Сухомлинського в умовах становлення Нової української школи» – тема науково-практичної конференції, яка відбулася 31.10.2018 року для працівників освіти Володимир-Волинського району в будинку культури с. П’ятидні. Літературно-театральною композицією «Добра людина із щирим серцем» розпочали студенти педколеджу ім. А. Ю. Кримського. Директор РМК Страхорчук Л. А. поділилася роздумами «В. О. Сухомлинського Учитель. Людина Гуманіст». Завідувач кафедри педагогіки і психології ВІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Луцюк А. М. звернув увагу присутніх на актуальність творчої спадщини В. О. Сухомлинського. Директор ЗОШ І–ІІІ ст. с. Березовичі поділилася власним досвідом з використання порад педогога-новатора в управлінні сучасним закладом освіти.

 • Cемінар «Інклюзивна освіта в дошкіллі: організація роботи асистента вихователя в інклюзивній групі»

  Cемінар «Інклюзивна освіта в дошкіллі: організація роботи асистента вихователя в інклюзивній групі»

  4

  31 жовтня 2018 року, в закладі дошкільної освіти №38 (ясла-садок) комбінованого типу відбувся семінар «Інклюзивна освіта в дошкіллі: організація роботи асистента вихователя в інклюзивній групі»

Нагору