Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Ще один доброчинний захід

  Ще один доброчинний захід

  12

  21 лютого в нашому інституту відбувся черговий концерт, організований волонтерським центром волинських освітян «Серце патріота». Його мета, як завжди, — збір коштів на підтримку Збройних сил України.

 • Обласний семінар-практикум учителів біології та екології

  Обласний семінар-практикум учителів біології та екології

  7

  21 лютого 2018 року на базі Волинського обласного еколого-натуралістичного центру відбувся обласний семінар-практикум учителів біології та екології «Розвиток екологічної культури як складова соціалізації дитини в умовах сьогодення».

 • Міжнародний день рідної мови

  Міжнародний день рідної мови

  13

  15 лютого група вчителів української мови та літератури переглянула виставу «Наталка-Полтавка» І. Котляревського в облмуздрамтеатрі ім. Т. Шевченка. 21 лютого вони дивилися там же «Лісову пісню» Лесі Українки, відвідали її музей у Східноєвропейському національному університеті та писали диктант національної єдності «Без мови немає народу».

 • Засідання школи педагогічного досвіду

  Засідання школи педагогічного досвіду

  12

  21 лютого 2018 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання школи педагогічного досвіду «Формування здоров’язберігаючих компетентностей через використання арт-терапевтичних вправ на уроках образотворчого мистецтва» переможців ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Образотворче мистецтво».

Нагору