Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Обласний семінар-тренінг учителів економіки та фінансової грамотності

  Обласний семінар-тренінг учителів економіки та фінансової грамотності

  9

  14 березня 2018 року на базі Луцького НВК № 9 проведено обласний семінар-тренінг учителів економіки та фінансової грамотності на тему «Підвищення рівня споживчої компетентності учасників освітнього процесу як вимога часу».

 • Чимало зроблено, ще більше заплановано

  Чимало зроблено, ще більше заплановано

  16

  13-14 березня ректор ВІППО П. С. Олешко і начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Л. В. Плахотна взяли участь у всеукраїнській нараді керівників органів управління освітою, що проходила в Дніпропетровській області.

 • Семінар-практикум учителів біології

  Семінар-практикум учителів біології

  10

  14 березня 2018 року на базі Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1 - гімназія» смт Ратне Ратнівського району відбувся семінар-практикум учителів біології «Формування життєвих компетентностей учнів на уроках біології».

 • Літературно-мистецька вітальня «Світочі української нації»

  Літературно-мистецька вітальня «Світочі української нації»

  8

  14 березня слухачі курсів підвищення кваліфікації учителів української мови та літератури і зарубіжної літератури взяли участь у літературно-мистецькій вітальні «Світочі української нації», присвяченій Шевченківським дням, що відбулась у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва.

Нагору