Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Всеукраїнський моніторинг стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи.

  Всеукраїнський моніторинг стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи.

  12

  На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 09.02.2018 р. № 118 «Про проведення першого циклу моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи», спільного наказу Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 11.04.2018 р. № 205/40-о «Про проведення першого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи у 2018 році», плану роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 р. центром ЗНО та моніторингових досліджень проведено 1-й цикл моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти Волинської області.

 • Мистецька перерва на конкурсі

  Мистецька перерва на конкурсі

  33

  24 квітня для учасників третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» у номінації «Учитель року» та колег, які зараз перебувають на навчанні у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти, з великою програмою виступив Державний волинський народний хор.

 • Заключний тур конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Німецька мова»: день четвертий

  Заключний тур конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Німецька мова»: день четвертий

  46

  24 квітня оголошено результати випробувань відбіркового етапу. Що ж, конкурс є конкурс, тож тринадцять учасників, нагороджені призами й дипломами, завершили змагання. Це М. Я. Бегар, Н. Ю. Вашерук, О. О. Дремлюга, В. М. Заяць, С. Ю. Каленик, О. І. Козик, О. М. Криклива, К. В. Крючкова, О. С. Курганська, А. Т. Ніколаєва, О. І. Решетар, М. П. Тимошенко, М. А. Ятчук.

 • Обласний семінар методистів районних/міських методкабінетів

  1

  24 квітня 2018 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар методистів районних/міських методкабінетів «Організація та проведення ДПА та ЗНО з української мови і літератури, зарубіжної літератури, мов національних меншин» для методистів/голів методоб’єднань учителів української мови і літератури та зарубіжної літератури.

Нагору