Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • 16 та 23 березня 2019 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання!

  1

  Участь у тестуванні допоможе учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування тощо. У 2019 році взяти участь у пробному ЗНО виявили бажання понад 7 тисяч волинян. Найбільше учасників зареєстровано для проходження тестування з української мови та літератури (6247осіб), історії України (1806 ос.), математики (1701 ос.) та англійської мови (1018 учасників).

 • Обласний семінар-практикум учителів економіки та фінансової грамотності

  Обласний семінар-практикум учителів економіки та фінансової грамотності

  9

  14 березня 2019 року на базі Луцького національного технічного університету проведено обласний семінар-практикум учителів економіки та фінансової грамотності на тему: «Ключові компетенції споживчої культури та підприємливості».

 • Навчальний тренінг «Медіаграмотність і розвиток критичного мислення як інструментарій захисту від маніпулятивного впливу медіаконтенту»

  Навчальний тренінг «Медіаграмотність і розвиток критичного мислення як інструментарій захисту від маніпулятивного впливу медіаконтенту»

  8

  14 березня 2019 року на виконання Плану роботи ВІППО на 2019 рік (п.V пп. 1(43)), науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту освіти кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри М. О. Сташенко та старший викладач О. В. Рудь, спільно з методичним кабінетом відділу освіти та молоді Рожищенської РДА (завідувач В. А. Сидорук, методист Т. Ю. Ткачук) підготували і провели навчальний тренінг «Медіаграмотність і розвиток критичного мислення як інструментарій захисту від маніпулятивного впливу медіаконтенту» (для педагогічних працівників ЗЗСО райну).

Нагору