Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • До ювілею Олени Пчілки

  До ювілею Олени Пчілки

  18

  18 червня у волинезнавчих історико-педагогічних читаннях «Освіта та виховання в родині Косачів: талановита матір талановитих дітей», що відбулись у Ковельській міській гімназії імені Олени Пчілки, взяли участь: ректор ВІППО П. С. Олешко, науковий співробітник лабораторії соціологічних досліджень та розвитку освіти, працівник лабораторії волинезнавства (на громадських засадах) Г. Д. Романюк і літредактор журналу «Педагогічний пошук» В. І. Гребенюк.

 • Формування ключових та предметних компетентностей у контексті мовно-літературної освіти: теорія і практика

  Формування ключових та предметних компетентностей у контексті мовно-літературної освіти: теорія і практика

  7

  18 червня 2019 року відповідно до програми реалізації третього етапу Всеукраїнського науково-педагогічного проєкту «Філологічний Олімп» відбувся міжрегіональний семінар учасників Проєкту Волинської та Рівненської областей «Формування ключових та предметних компетентностей у контексті мовно-літературної освіти: теорія і практика».

 • Вітаючи юних інтелектуалів

  1

  18 червня ректор ВІППО Петро Олешко виступив на Першій міжнародній літній школі для дітей «Модно бути розумним», що проходила на базі Волинського наукового ліцею-інтернату. Петро Степанович розповів гостям із різних куточків України та з-за кордону про великий педагогічний подвиг Олени Пчілки, 170-ліття з дня народження якої відзначали цими днями. Також він сказав: «Оскільки ваша літня школа має назву, чи, точніше, девіз "Модно бути розумним", поділюся з вами такою думкою щодо моди. Насправді є речі неминущі, модні за будь-яких політичних, ідеологічних чи естетичних віянь. Доброта ніколи не вийде з моди. Порядність не може бути старомодною. Пошуки вічного - вічні. І завжди розум буде "у тренді". Вітаю вас, дорогі наші розумники й розумниці, наші модники й модниці! Так тримати!».

Нагору