Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІПО » НовиниНа головну

 • Семінар-тренінг учителів-словесників Турійщини

  Семінар-тренінг учителів-словесників Турійщини

  2

  Креативність, розвинена творча уява, творчі здібності, готовність до нового, до відкритої взаємодії - розвиток таких ключових життєвих умінь є надзвичайно важливим для людини майбутнього. Школа має формувати нові навички, нові компетентності, які дозволять у цьому складному світі орієнтуватись і проявляти себе.

 • Круглий стіл «Розвиток внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗЗСО»

  Круглий стіл «Розвиток внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ЗЗСО»

  3

  Актуальність проблеми створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти розглянуто 30 жовтня 2020 року в режимі online на засіданні круглого столу за темою, що проведено згідно з планом роботи старшим викладачем кафедри менеджменту освіти Волинського ІППО Лук’янчук Г. Я. Тематика заходу викликала зацікавленість у 87 учасників, які мали змогу засвоїти алгоритми створення інструментарію для забезпечення вимірювань якості освіти, здійснення самомоніторингу якості освіти в ЗЗСО, ознайомитися з досвідом підготовки до інституційного аудиту закладів освіти області.

 • Семінар-тренінг для учителів французької мови

  Семінар-тренінг для учителів французької мови

  5

  Згідно з річним планом роботи, затвердженим управлінням освіти, науки і молоді Волинської облдержадміністрації, 28 і 30 жовтня 2020 року в режимі онлайн відбувся дводенний семінар-тренінг для учителів французької мови закладів освіти Волинської області на тему «Урок французької мови від рецепції до продукування. Планування та оцінювання», мета якого ‒ вдосконалення фахових знань учителів французької мови через праксео-динамічний підхід, набуття навичок класифікації та застосування ефективних форм і механізмів навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці французької мови як першої чи другої іноземної у компетентнісному полі Нової української школи, розробка етапів проведення підсумкової тематичної роботи з французької мови.

 • Співпраця науковців та педагогів щодо ДЕК регіонального рівня

  Співпраця науковців та педагогів щодо ДЕК регіонального рівня

  3

  Модернізація української системи освіти, реалізація Концепції НУШ розглядають здобувача освітніх послуг як особистість, яка повинна володіти ключовими компетентностями. Саме тому пріоритетним завданням закладів загальної середньої освіти є конструювання інноваційного освітнього процесу на основі проведення дослідно-експериментальної роботи.

Нагору