Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Семінар-тренінг «Інноваційні технології на уроках історії та правознавства» онлайн

  Семінар-тренінг «Інноваційні технології на уроках історії та правознавства» онлайн

  5

  12-13 травня для вчителів суспільних дисциплін Рожищенського району проведено онлайн семінар-тренінг «Інноваційні технології на уроках історії та правознавства». Навчання відбулося на платформах Zoom і Classroom. У роботі семінару взяли участь 25 педагогів.

 • Семінар онлайн для вчителів початкових класів

  5

  13-14 травня 2020 року відповідно до плану роботи інституту кафедрою теорії та методики викладання шкільних предметів проведено онлайн семінар «Інтегроване навчання та технології критичного мислення в освітньому процесі НУШ». Навчання відбувалося на платформі відеоконференцій Zoom. У роботі семінару взяли участь 49 педагогів області.

 • Всеукраїнський онлайн-семінар для фахівців освітянських бібліотек

  5

  14 травня 2020 року працівники бібліотеки ВІППО взяли участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Дистанційна самоосвіта фахівців освітянських бібліотек», який провела через платформу Zoom Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

 • Тайм-менеджмент у педагогічній діяльності

  7

  Для педагогів Нововолинська 12-14 травня на платформі відеоконференцій Zoom проведено семінар-практикум «Тайм-менеджмент у педагогічній діяльності».

 • Розвиваємо рефлексивну компетентність педагогів

  Розвиваємо рефлексивну компетентність педагогів

  13

  З метою усвідомлення педагогами значення рефлексивного мислення для творчого вирішення професійних завдань, розвитку самооцінки та рефлексивних умінь, активізації пізнавальної діяльності педагогів та систематичної роботи з підвищення ними своєї професійної компетентності 12-14 травня проведено онлайн семінар-практикум «Формування та розвиток рефлексивних умінь педагогів. Створення портфоліо вчителя». Навчання відбувалося на платформах Zoom, Classroom, Padlet.

Нагору