Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Семінар-практикум «Мистецтво хореографії як засіб гармонійного впливу на розвиток особистості»

  1

  27 січня 2021 року методистом відділу виховної роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Володимиром Сергійовичем Сагайком організовано семінар для вчителів ритміки та хореографії закладів загальної середньої освіти, на тему «Мистецтво хореографії як засіб гармонійного впливу на розвиток людини».

 • Виставка «Агатангел Кримський – сходознавець, письменник, педагог»

  77

  У Музеї історії освіти Волині при ВІППО розгорнуто фотодокументальну виставку «Агатангел Кримський — сходознавець, письменник, педагог» до 150 років від дня народження А. Ю. Кримського (1871‒1942), 130-річчя його наукової та літературної творчості та 120-річчя професійної діяльності. 27 січня методист відділу виховної роботи ВІППО, автор виставки Анатолій Силюк повів її презентацію для групи слухачів курсів — заступників директорів шкіл області з виховної роботи.

 • Авторська лабораторія Макарук К. Г.

  3

  Гарною традицією стало проведення сертифікованих семінарів-практикумів для педагогів Волині, які проходять на базі досвіду керівників обласних авторських лабораторій і сприяють підвищенню кваліфікації та розвитку професійної майстерності освітян області.

Нагору