Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІПО » НовиниНа головну

 • Всеукраїнський науково-методичний семінар «Актуальні питання методики навчання фізики та астрономії в середній і вищій школі»

  Всеукраїнський науково-методичний семінар «Актуальні питання методики навчання фізики та астрономії в середній і вищій школі»

  9

  Професор кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО, доктор педагогічних наук Мартинюк Олександр Семенович, доцент цієї ж кафедри, кандидат педагогічних наук Кобель Григорій Петрович та завідувач відділу фізико-математичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Савош Валентин Олексійович 17 листопада 2021 р. взяли участь у роботі Всеукраїнського науково-методичного семінару «Актуальні питання методики навчання фізики та астрономії в середній і вищій школі», який проводився на базі кафедри теорії та методики навчання фізики та астрономії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

 • Інформаційна зустріч «Пріоритетні напрями роботи ЗДО на 2021-2022 навчальний рік. Реалізація ініціативи Online Brickmate»

  Інформаційна зустріч «Пріоритетні напрями роботи ЗДО на 2021-2022 навчальний рік. Реалізація ініціативи Online Brickmate»

  2

  17 листопада 2021 року відбулася інформаційна online-зустріч «Пріоритетні напрями роботи ЗДО на 2021-2022 навчальний рік. Реалізація ініціативи Online Brickmate» для представників територіальних громад, відповідальних за дошкільну освіту ТГ, згідно з річним планом ВІППО. В заході взяли участь 52 представники громад та Центрів професійного розвитку.

Нагору