Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Математика»

  Обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Математика»

  6

  8 лютого в стінах Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти зібралися 10 математиків, які стали переможцями першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021». Зібралися для того, щоб взяти участь в подальших випробуваннях, які передбачає участь у другому турі Конкурсу.

 • Нові вершини Конкурсу

  Нові вершини Конкурсу

  5

  Лютневі морози та карантинні обмеження не стали завадою в проведенні фахового конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Українська мова та література». Дев’ять педагогів Волині мали змогу презентувати свої вміння в багатьох етапах змагань. Після випробування «Аналіз поетичного твору» наступним конкурсом був «Урок», на якому вчителі продемонстрували професійні якості, методичну компетентність, реалізували наскрізні змістові лінії, послуговуючись цікавими методами, засобами й формами роботи.

 • Шановні колеги-освітяни!

  1

  У зв’язку з новими вимогами до підвищення кваліфікації педагогів згідно з постановою КМУ № 800 від 21 серпня 2019 р. (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1133 від 27.12.2019) «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» та загальними системними змінами в освіті Волинський ІППО, рухаючись в ногу з часом, враховуючи потреби педагогів у отриманні необхідних для атестації 150 год, пропонує ПЛАТНІ КОРОТКОТЕРМІНОВІ освітні програми, семінари, тренінги, вебінари, майстер-класи (6, 8, 12, 16 год) понад бюджетне замовлення.

Нагору