Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Координаційна онлайн-зустріч для педагогів закладів дошкільної освіти, учасників проєкту «Сприяння освіті»

  Координаційна онлайн-зустріч для педагогів закладів дошкільної освіти, учасників проєкту «Сприяння освіті»

  3

  3 листопада 2022 року відбулася координаційна онлайн-зустріч для педагогів закладів дошкільної освіти Волинської області, які є учасниками проєкту «Сприяння освіті», в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation від 30.11.2021 року за участю регіонального тренера Олени Шуляк та координатора проєкту Олени Березіної.

 • Педагогічна рада - пошуки і знахідки

  Педагогічна рада - пошуки і знахідки

  5

  03 листопада 2022 року у КЗ «Луцький ліцей № 22 Луцької міської ради» відбулося засідання педагогічної ради з теми: «Системний підхід до організації педагогічного колективу в умовах експерименту». У засіданні взяла участь науковий керівник дослідно-експериментальної роботи кандидат історичних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Миць Мар’яна Ярославівна.

 • Семінар-практикум учителів музичного мистецтва

  Семінар-практикум учителів музичного мистецтва

  9

  03 листопада 2022 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум учителів музичного мистецтва з теми «Застосування ігрового методу в музичному мистецтві як ефективного засобу розвитку творчих здібностей учнів».

Нагору