Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІППО » НовиниНа головну

 • Воркшоп для вчителів іноземних мов

  5

  За підсумками XXVIII обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» 17 травня 2023 р. проведено методичний хаб «Професійний розвиток педагогів в умовах реформування освітньої галузі» (номінація: іноземні мови (іспанська, французька, німецька, польська)).

 • Засідання Вченої ради ВІППО

  Засідання Вченої ради ВІППО

  9

  17 травня 2023 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання Вченої ради. На початку директор Волинського ІППО Олешко П. С. вручив працівникам інституту дипломи за активну участь у ХXVІІІ обласній виставці дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» та змістовні напрацювання із впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес.

 • Семінар-тренінг «Програмно-методичне забезпечення викладання інформатики в НУШ»

  11

  Згідно з планом роботи ВІППО 17 травня 2023 року відділом інформаційних технологій та дистанційної роботи проведено семінар-тренінг «Програмно-методичне забезпечення викладання інформатики в НУШ».

 • Онлайн-воркшоп учасників ХХVІІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» в номінації «Позашкільна освіта»

  Онлайн-воркшоп учасників ХХVІІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» в номінації «Позашкільна освіта»

  13

  17 травня 2023 року відповідно до плану роботи Волинського ІППО відбувся онлайн-воркшоп у рамках проведення ХХVІІІ обласної виставки дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» в номінації «Позашкільна освіта».