Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

ВІПО » Книга відвідувачівНа головну

Сьогодні 16.05.2022 Додати повідомлення Повернутись на головну

Будемо раді почути Вашу думку про нашу роботу. Ви можете залишити пропозиції і запитання до нас щодо покращення якості навчання. Заборонено розміщувати повідомлення, які не стосуються роботи Інституту, містять образливий характер. Такі повідомлення будуть видалені.
 
Світлана Горбач (2022.04.15 11:02:40)
Доброго та мирного дня! Підходять до завершення наші
курси підвищення кваліфікації «Директори ЗДО». Від імені нашої групи, хочемо висловити
щиру подяку організаторам та викладачам курсів за навчання, за змістовну,
актуальну інформацію. Дуже шкода, що зараз в
нашій країні війна і ми не мали змоги зустрітися з вами особисто, але
ми освітяни маємо бути на своєму місці та робити все можливе, щоб наша країна вистояла
та розвивалася . Ми дуже вдячні за вашу працю, за те що в такий важкий час не
здаєтеся, підтримуєте та навчаєте нас ! Щиро дякуємо за професіоналізм !
Ми обов'язково будемо використовувати, набуті під час навчання знання у своїй професійній
діяльності. Здоров'я, Вам, Олено Михайлівно і всім
викладачам!wizardry
519
 
Алла Євтушок (2022.02.04 15:13:44)
Щиро вдячні Провальній Неонілі Олегівні, методисту ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ВІПО, за цікавий та продуктивний семінар-тренінг «Інклюзивні технології як умова успішної освіти дітей з особливими освітніми потребами». Слухачі отримали багато корисної та практичної інформації, яка подавалася надзвичайно професійно та доступно.
Бажаємо Вам міцного здоров’я та великих успіхів у роботі! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
З повагою, учасники семінару з Турійської та Луківської територіальних громад.
518
 
Валентин Бочковський, заступник директора з навчально - виховної роботи (2022.02.03 16:59:10)
Доброго дня. Педагогічний колектив Горохівського ліцею №2 Горохівської МР проводить дослідно-експериментальну роботу з теми:«Формування мотивації навчальної діяльності здобувачів освіти в умовах інноваційного освітнього середовища" Висловлюємо щиру вдячність науковому керівнику дослідно-експериментальної роботи Вітюк Валентині Василівні,заступнику директора з науково-методичної та навчальної діяльності ВІППО, кандидату педагогічних наук, доценту за мудрий супровід цієї діяльності,надання методичної підтримки. Зокрема,проведення сертифікаційних семінарів: «Формування готовності педагогів до впровадження інклюзивного навчання» та "Компетентнісний урок". Це допомагає нам успішно впроваджувати модель мотивації навчальної діяльності в інноваційному освітньому середовищі закладу.
Міцного здоров’я Вам,Валентино Василівно й натхнення до праці.
517
 
Оксана Редько (2022.02.03 09:37:16)
З 24.01.22р по 04.02.22р, проходять курси підвищення кваліфікації керівників музичних. Хочу від свого імені, та всієї групи подякувати Олені Михайлівна Березіній за дуже цікаві, повчальні, насичені, вдалі, творчі курси. За проведення великої кількості практичних занять, де я, та мої колеги заповнили ту порожнину інформацією, якої нам не вистачало. Після таких насичених курсів хочеться працювати, втілюючи набуті в інституті знання, навики. Олено Михайлівно, дякуємо Вам, за вашу працю. Хочеться побажати Вам добра, міцного здоров'я, невичерпної Вам енергії, здійснення усіх планів та мрій.
516
 
Наталія (2022.02.02 12:16:27)
Добрий день. На головній сторінці 28 січня прочитали, що в рубриці "Олімпіади" розміщені результати конкурсу знавців української мови імені Яцика. Але сьогодні 2 лютого, але результатів немає. Ми не вміємо шукати чи технічна служба ще їх не розмістила? Дякую

Добрий день. Протоколи розміщені у розділі "Олімпіади та конкурси"-"Конкурси та турніри"-"Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика" http://vippo.org.ua/index.php?pagename=jazik
515
 
Іллюшко Василь Віталійович (2022.01.28 18:21:45)
26 та 28 січня 2022 року на базі ВІППО проходив семінар-тренінг «Експериментальні задачі з фізики» на платформі ZOOM. Проводив його кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО Кобель Григорій Петрович.
Професіоналізм викладача, багата пізнавальна інформація, сучасні підходи до викладання фізики, широкий спектр ідей, які успішно можна використати вчителю як на уроці, так і в позаурочний час – особливість даного семінару.
Григорію Петровичу, слухачі, вчителі фізики навчальних закладів Павлівської сільської ради, щиро вдячні Вам за цікавий і змістовний семінар.
Міцного здоров’я Вам і Вашій родині, успіхів і натхнення на педагогічній ниві.

514
 
Ірина (2022.01.12 14:51:13)
Щиро дякуємо ВІППО за можливість зустрітися з колегами, вихователями вищої категорії, обмінятися досвідом та навчитися новому завдяки очній формі навчання. З перших днів перебування на курсах підвищення кваліфікації нас переповнюють неймовірні враження та позитивні емоції. Помітні кардинальні зміни за п'ять років. Лекції цікаві, насичені тренінгами, практичною діяльністю з використанням інноваційних підходів. І це все завдячуючи нашому методисту Березіній Олені Михайлівні та команді викладачів. Тому хочемо побажати міцного здоров'я, наснаги та здійснення творчих задумів!!!
513
 
Альона (2021.12.21 20:55:08)
З 18.10 по 22.10.2021р. і з 13.11 по 17.11.2021р проходили курси підвищення кваліфікації директорів ( завідуючих), вихователів закладів дошкільної освіти. Хочу від свого імені і від групи в цілому, подякувати Березіній Олені Михайлівні за чудово підібране наповнення курсів, велику кількість потрібного матеріалу. Прекрасно підібраних викладачів, які донесли до нас багато цікавої, практичної, такої необхідної в нашій роботі інформації. Дуже вам дякуємо, ви дійсно людина, яка надихає усіх нас на плідну працю, бажання пізнавати щось нове у нашій сфері і втілювати у нашій роботі.
512
 
Лариса (2021.12.16 18:45:16)
Педагоги Маневицької ОТГ висловлюють щиру подяку Кобелю Г.П., кандидату педагогічних наук, доценту кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО за змістовний, корисний, актуальний семінар-практикум «Міжпредметні зв’язки дисциплін природничо-математичного циклу із фізикою» на платформі ZOOM 15 грудня 2021 року. Бажаємо Вам творчої наснаги та вдячних слухачів!!!
511
 
Юлія (2021.12.10 19:51:57)
З 29 листопада по 10 грудня у ВІППО проходили курси по підвищенню кваліфікації для вихователів.Хочемо висловити щиру подяку організаторам та викладачам курсів на чолі з Оленою Михайлівною Березіною.Ми провели дуже плідно ці два тижні, було все на вищому професійному рівні. 
510
 
Нагору