Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Обласний семінар-практикум молодих учителів географії

Тра 17
17
Переглянути фото події

Обласний семінар-практикум молодих учителів географії «Екскурсії як важлива складова навчально-виховного процесу з географії та природознавства» відбувся 17 травня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Торчин Луцького району.

 

Директор школи О. Р. Ворошик привітала гостей та презентувала навчальний заклад. Розпочався семінар з відвідування уроків досвідчених учителів географії Г. Ю. Горошко і Л. В. Косарук.

 

У ході теоретичної частини семінару завідувач Луцького районного методичного кабінету О. Й. Врублевська розповіла присутнім про особливості роботи методичної служби району, зокрема і з молодими педагогами.

 

Завідувач відділу природничих дисциплін ВІППО Н. В. Григор′єва ознайомила учасників семінару з нормативними документами щодо організації екскурсій і навчальної практики у загальноосвітніх навчальних закладах, методикою їх проведення, підкреслила важливість екскурсій та навчальної практики у навчанні географії і природознавства, завдяки яким відбувається зв’язок теорії з практикою, учні мають можливість дослідити географічні об’єкти та явища, які вивчалися на уроках.

 

Відбулось обговорення різних форм організації екскурсій та навчальної практики, а також форм звітних матеріалів.

 

Цікавим і пізнавальним був виступ О. П. Романюк, методиста районного методичного  кабінету. Олена Петрівна презентувала екскурсійні маршрути по Луцькому району, Волинській області, Буковині, Закарпаттю та Галичині, якими подорожували вчителі природничих дисциплін району. Такі екскурсії, вважає методист, - інвестиція в розвиток професійної майстерності вчителя. Адже, як писав Анатоль Франс: «Подорожі вчать більше, ніж щоб то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома».

 

Присутні на семінарі аплодисментами оцінили акторські таланти учасників учнівської екологічної агітбригади «Ековарта», які представили виступ «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони».

Завершився захід екскурсією в Торчинський історико-краєзнавчий  музей імені Григорія Гуртового.

Дякуємо педагогічному і учнівському колективу школи смт Торчин за гостинність, комфортні умови та можливість ознайомитись з передовим досвідом роботи.

 

Н. В. Григор′єва,

завідувач відділу природничих дисциплін ВІППО

 

 

Нагору