Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Пілотування матеріалів з французької мови для початкової школи

Сер 17
28
Переглянути фото події

З  28 по 30 серпня у Французькому інституті в Україні (м. Київ) проходило навчання вчителів французької мови у рамках національного проекту «100 шкіл - 25 вчителів французької мови», серед яких учитель Бужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Горохівського району Марія Миколаївна Христин.

 

Французькі викладачі ознайомили українських педагогів з європейськими практиками іншомовної освіти, сучасними прийомами раннього вивчення іноземної мови. Учасники тренінгу зареєструвалися у спеціальній соціальній мережі IFprofs Україна, яка проводить моніторинг діяльності вчителів, обмін досвідом роботи та педагогічними розробками.

 

Аналізуючи нові програми Міністерства освіти і науки України, вчителі ділилися досвідом проведення уроків у перших класах загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів, опрацьовували аутентичний навчальний комплект «Les Loustics» видавництва Hachette, до складу якого входять підручник, друкований зошит для учнів, книга для вчителя, диски з аудіосупроводом та роздатковий матеріал у вигляді кольорових плакатів, картинок, наклейок.

 

Прислухаючись до порад та настанов французьких колег, учасники триденного тренінгу, організованого за сприяння Посольства Франції в Україні, розробляли варіанти роботи з початківцями з різних тем із використанням відеофрагментів, пісень, ігор, лічилок. Робота була цікавою і проходила в дружній, творчій атмосфері.

 

Повернувшись з навчання, вчитель розпочне пілотування навчальних матеріалів з французької мови з учнями свого першого класу. Апробація вищезазначених матеріалів не пов’язана з апробацією матеріалів для початкової школи.

 

Тож побажаємо натхнення Марії Миколаївні та задоволення від навчання її вихованцям!

 

Ірина Ураєва,

методист відділу гуманітарних дисциплін

 

Нагору