Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Школа молодого педагога вчителів іноземних мов

Лис 17
09
Переглянути фото події

Захід відбувся 9 листопада у ВІППО. На семінар прибуло 50 вчителів-початківців з усієї Волині: 39 вчителів англійської, 11 - польської, німецької мов.

 

Розпочалася зустріч зі знайомства з сучасними тенденціями в освіті: які вимоги ставить перед учителем іноземних мов Нова українська школа та суспільство; на формуванні яких ключових компетентностей потрібно сконцентруватися та як має відбуватися реалізація наскрізних ліній.

 

Під час секційних занять учителі розглянули особливості нових програм з іноземних мов, навчалися складати календарно-тематичне планування уроків. Вдосконалювали свої навички координації навчальної діяльності класу, застосування сучасних методів та технік разом із методистом з англійської мови С. Бацмай та волонтером Корпусу миру Керою Шредер. Поділилися своїм досвідом з молодими педагогами і досвідчені вчителі-майсти.

 

З молодими полоністами працював викладач польської мови Товариства польської культури імені Тадеуша Костюшка, викладач-консультант ORPEG Вєслав Пісарський. Говорили про те, які чинники впливають на результативність праці молодого фахівця, про те, що допомагає у професійному становлення, про методи продуктивного, ефективного навчання. Зробили огляд інтернет-ресурсів на допомогу вчителю. Зацікавила учасників заходу презентація про використання біоадекватних технологій (за матеріалами А. І. Богосвятської).

 

Сподіваємось, захід вдався та був корисним для наших колег-початківців. Адже бути вчителем - надзвичайно відповідально, потребує постійного самовдосконалення. Бажаємо професійних успіхів та злетів, а методична служба інституту завжди готова надати фахову допомогу.

 

 

Л. М. Бондарук,

завідувач відділу гуманітарних дисциплін

 

Нагору