Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Проблемний семінар для вчителів біології Локачинського району

Тра 18
02
Переглянути фото події

Відповідно до плану роботи інституту 2 травня 2018 р. для вчителів біології Локачинського району працівниками кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО проведено проблемний семінар на тему «Проектна і дослідницька діяльність з біології як чинник особистісного розвитку учня».

 

Про нові підходи до організації освітнього процесу в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа» говорила, відкриваючи семінар, Журавлюк В. М., завідувач райметодкабінету.

 

Завідувач кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів, кандидат педагогічних наук Ясінська Н. В. виступила з презентацією «Метод проектів - практика особистісно орієнтованого навчання».

 

Майстер-клас «Дослідницька діяльність з біології як чинник особистісного розвитку учня» провела для колег Ягенська Г. В., доцент кафедри, кандидат педагогічних наук.

 

Завершився семінар дискусією з проблемного питання, в процесі якої педагоги були одностайні в тому, що сьогодні вчитель повинен працювати творчо, ефективно використовуючи інноваційні технології, до яких належить метод проектів та урочна навчально-дослідницька діяльність, що сприяють розвитку в учнів творчої активності, спонукають їх до організованості, оригінальності мислення та самостійності.

 

Ясінська Н. В.

 

Нагору