Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Вшанували учасників конкурсу «Учитель року»

Тра 18
10

10 травня в луцькому Палаці учнівської молоді відбулося вшанування учасників обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» (у номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура») та всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018 з предметів духовно-морального спрямування».

 

Привітати кращих педагогів області прийшли: С. Є. Мишковець, заступник голови облдержадміністрації, Р. П. Карпюк, заступник голови обласної ради, Г. О. Пустовіт, секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень голови міськради, Л. В. Плахотна, начальник управління освіти, науки та молоді ОДА, В. Г. Грановський, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки, інші посадовці.

 

Зокрема, ректор нашого інституту П. С. Олешко сказав: «Справедливі знамениті слова, що ми всі покликані бути "світлом для світу". Але щодо педагога ці слова набувають особливої значущості. Бо вчительство - локомотив історії, що осяває дорогу всьому суспільству та "тягне" за собою всі інші верстви - робітників, селян, підприємців...

 

Так принаймні повинно бути, і так є, коли говоримо про вас, кращих із педагогів, тих, хто засвідчив свою високу фахову компетентність участю й перемогою на конкурсі "Учитель року".

 

Понад шістдесят осіб стали учасниками обласного етапу цього професійного змагання. Взяти участь - то вже зважитись на щось більше, ніж "рутинна" робота. Виграти хоч би один етап - означає, що планку піднято недаремно, що кожноденні тренування були немарними.

 

Та в сумці кожного доброго солдата має лежати маршальський жезл. І ми сьогодні вітаємо тих волинян, котрі перемогли й на заключному етапі всеукраїнського конкурсу: Віктора Миколайовича Никитюка, вчителя фізики НВК "Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія" (номінація "Фізика") та Михайла Володимировича Яковчука, вчителя німецької мови Комунального закладу "Луцька гімназія № 18" (номінація "Німецька мова").

 

Загалом же, до речі сказати, наша область - невелика, переважно аграрна, без особливо потужних наукових осередків - стоїть на першому місці за кількістю переможців у цих всеукраїнських змаганнях. І цього року, як бачимо, Волинь - найкраща: половина переможців - волиняни».

 

Вшанували також методистів ВІППО з відповідних предметів, які доклали найбільше старань для проведення конкурсу на високому рівні, - О. О. Сову, О. Ю. Дикого, В. О. Савоша, О. О. Заїку, О. В. Рудь.

 

Присутні також насолодилися прекрасними концертними номерами, які представили юні митці.

 

Нагору