Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Панорама інноваційних технологій для вихователів закладів дошкільної освіти

Тра 18
15
Переглянути фото події

15 травня 2018 року на базі ЗДО № 10 м. Луцька проведено панораму педагогічних інновацій, в якій взяли участь вихователі закладів дошкільної освіти Волинської області.


Сьогодні педагоги-дошкільники постають перед альтернативою: або прямувати в новий світ високих технологій та інноваційного розвитку, або залишитися на тому ж самому рівні. Сучасні заклади дошкільної освіти віддають перевагу впровадженню інноваційної діяльності у різноманітних напрямках освітнього процесу і прямують вперед разом з вихованцями та їх батьками.


Учасники засідання мали змогу переглянути практичний блок, який був представлений презентаційними заходами у трьох середніх вікових групах. Вихователі Раїса Дмитрук, Світлана Захарчук і Тетяна Микитюк продемонстрували інноваційні методики використання коректурних та мнемотаблиць, опорних схем, розвивальні методики ознайомлення з процесом читання в поєднанні з дослідницько-пошуковою діяльністю. Вихованці проявили високу пізнавальну активність, допитливість, стійкі вміння і навички під час вирішення пошукових, мовленнєвих і творчих завдань, відкриваючи таємниці весни. Яскравим компонентом організованої діяльності стало формування трудових навичок та дій під час дослідів, створення кулінарних шедеврів дитячими руками.


Директор закладу Валентина Костюк та вихователь-методист Олена Гніровська презентували педагогічні інновації, які широко впроваджуються у практику роботи педагогів закладу засобами ІКТ, розкрили їх особливості та значення для розвитку дітей дошкільного віку.


Емоційному розкріпаченню, налаштуванню на дружню та пізнавальну розмову були направлені педагогічні та діагностичні ігри й вправи «Світлофор», «Партнерська рука», «Веселкова діагностика», які сприяли самопізнанню й самовираженню педагогів.


Учасники мали можливість переглянути виставку творчих доробків педагогів ЗДО з питань інноватики. Завершилась зустріч екскурсією-оглядом закладу дошкільної освіти.

 

Березіна О. М., методист відділу початкового
навчання та дошкільного виховання

 

 

Нагору