Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Cемінар «Інклюзивна освіта в дошкіллі: організація роботи асистента вихователя в інклюзивній групі»

Жов 18
31
Переглянути фото події

31 жовтня 2018 року, в закладі дошкільної освіти №38 (ясла-садок) комбінованого типу відбувся семінар «Інклюзивна освіта в дошкіллі: організація роботи асистента вихователя в інклюзивній групі»

 

Сучасний заклад дошкільної освіти відкритий для  усіх дітей.  Включення дітей з особливими потребами в освітній процес дошкільного закладу змінює, передусім, установки педагогів на розуміння особливостей розвитку дітей та урахування їхніх особливих потреб та потенційних можливостей розвитку в освітній роботі. Особливості дітей із порушеннями психофізичного розвитку неможливо нівелювати, тому потрібно змінювати організацію освітнього процесу у групі за для вирішення освітніх завдань і розвитку всіх дітей.


Відкрила семінар Лариса Сергіївна Романюк, директор закладу дошкільної освіти №38, яка презентувала управлінський аспект та педагогічний досвід упровадження інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами.


Методист відділу з питань управлінської діяльності та інклюзивної освіти ВІППО, Вікторія Вікторівна Коць детально зупинилась на нормативно-правовій базі, яка регулює процес налагодження роботи асистента вихователя, циклограмі діяльності, переліку обов’язкових документів, за формування та зберігання яких відповідає асистент вихователя.

 

Асистент вихователя ЗДО №38, Ірина Михайлівна Татушко ознайомила з освітніми завданнями та педагогічним змістом роботи асистента вихователя в інклюзивній групі.

На завершення семінару методист відділу з питань управлінської діяльності та інклюзивної освіти, Вікторія Вікторівна Коць провела вправу «Клубок вражень», під час якої педагоги ділилися своїми враженнями, емоціями, думками.


Висловлюємо щиру подяку усім колегам за підтримку та участь у заході, зичимо нових досягнень і злетів відчуття, повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил і натхнення.

 

Нагору