Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Панорама досвіду роботи педагогів для вихователів закладів дошкільної освіти

Гру 18
18
Переглянути фото події

Згідно з річним планом ВІППО 18 грудня 2018 року на базі ЗДО № 10 м. Луцька проведено панораму педагогічних інновацій, в якій взяли участь методист ВІППО Березіна О. М. та вихователі закладів дошкільної освіти Волинської області.


Впровадження педагогами-дошкільниками інноваційних прийомів і методик дозволяє їм піднятися на більш високий щабель у досягненні професійної майстерності. Сучасні заклади дошкільної освіти мають можливість вибирати інновації серед широкого спектру різноманітних напрямків.

 

Учасники заходу мали змогу переглянути практичний блок, який був представлений презентаційними заходами у середніх вікових групах. Вихователі Людмила Кондратюк та Неля Чижук продемонстрували використання паличок Кюїзенера, логічних блоків Дьєнеша, парціальної програми з соціально-економічного виховання «Афлатот». Яскравим моментом було відвідування міні-музеїв «Розвивальної іграшки» та «Старе місто» на базі групових приміщень.

 

Директор Валентина Костюк та вихователь-методист Олена Гніровська презентували педагогічні інновації, які широко впроваджуються у практику роботи педагогів закладу засобами ІКТ, розкрили їх особливості та значення для розвитку дітей дошкільного віку.

 

Налаштуванню на дружню та пізнавальну розмову, самодіагностику та самоаналіз були направлені педагогічні та діагностичні ігри й вправи «Що посієш, те й пожнеш», «Партнерська рука», «Веселкова діагностика», які сприяли самопізнанню й самовираженню педагогів.

Завершилась зустріч екскурсією-оглядом закладу дошкільної освіти.

 

Березіна О. М.,

методист відділу початкового

навчання та дошкільного виховання

 

 

Нагору