Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

До уваги учасників ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році!

Лют 19
09

10 січня 2019 року розпочинається ІІІ (обласний) етап всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який триватиме до 9 лютого 2019 року.

Заїзд та реєстрація учасників: 8.00-9.30 год. (фойє Луцького педагогічного коледжу).

Сніданок (для іногородніх учасників): 8.00-9.20 год. (їдальня Луцького педагогічного коледжу).

Відкриття олімпіад: 9.30 год. (актова зала Луцького педагогічного коледжу).

Обід (для всіх учасників) після завершення олімпіади (їдальня Луцького педагогічного коледжу).

ПРОХАННЯ: завчасно повідомляти методистів щодо ночівлі учасників олімпіад.

Харчування та проживання учасників ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н. р. (крім олімпіади з трудового навчання) проходитиме на базі Луцького педагогічного коледжу за адресою: проспект Волі, 36, Луцьк, Волинська область, 43000; телефон: 03322 48150. Вартість проживання осіб, що супроводжують учасників олімпіади, становить 108,00 гривень за добу.

Оплата відряджень керівникам команд та членам журі здійснюється за рахунок установ, що відряджають.

 

Графік проведення ІІІ етапу

всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н. р.

Дата

Назва олімпіади

Час виконання завдань

Клас

Місце проведення олімпіади

Працівник Інституту, відповідальний за проведення олімпіади

10 січня

2019 року

 

Фізика

(теоретичний тур)

4 год.

8-11

Комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Савош

Валентин Олексійович

Трудове навчання

5 год. (теоретичний тур — 1 год., комплексна робота — 4 год.)

9, 11

1. Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;

2. Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області

Варемчук Василь Ярославович

Англійська мова

3 год. (читання — 1 год., аудіювання −1 год.,

письмо — 1 год.)

9-11

Луцький педагогічний коледж

 

Бацмай

Світлана Анатоліївна

11 січня 2019 року

 

Англійська мова

5 год. (усне мовлення)

Астрономія

4 год.

10-11

Комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Савош

Валентин Олексійович

12 січня

2019 року

Фізика

(експериментальний тур)

3 год.

8-11

Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти

Савош

Валентин Олексійович

15 січня

2019 року

 

Українська мова та література

4 год.

8-11

Луцький педагогічний коледж

Сова

Ольга Олександрівна

Екологія (І тур)

3 год.

10-11

Луцький педагогічний коледж

Мацюк

Лариса Миколаївна

16 січня

2019 року

 

Хімія

(теоретичний тур)

4 год.

8-11

Луцький педагогічний коледж

Кащенюк Мирослава Ростиславівна

Французька мова

6 год. (3 год. — письмо, читання, аудіювання, 3 год. — усне мовлення)

9-11

Луцький педагогічний коледж

Ураєва

Ірина

Григорівна

17 січня

2019 року

 

Географія

4 год.

8-11

Луцький педагогічний коледж

Григор’єва Наталія Володимирівна

Німецька мова

3 год.(письмо, читання, аудіювання)

9-11

Луцький педагогічний коледж

 

Заїка

Оксана Олександрівна

18 січня 2019 року

 

Німецька мова

4 год. (усне мовлення)

Польська мова та література

4 год.

9-11

Луцький педагогічний коледж

Бондарук

Лілія Миколаївна

20 січня 2019 року

Математика (І тур)

4 год.

7-11

Луцький педагогічний коледж

Сусь

Сергій

Іванович

21 січня

2019 року

 

Економіка

4 год.

9-11

Луцький педагогічний коледж

Гребенюк Тетяна Семенівна

Російська мова та література

4 год.

9-11

Луцький педагогічний коледж

Бондарук

Лілія Миколаївна

22 січня

2019 року

 

Історія

4 год.

8-11

Луцький педагогічний коледж

Мочкіна

Леся

Іванівна

Екологія (ІІ тур)

5 год.

10- 11

Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти

Мацюк

Лариса Миколаївна

Іспанська мова

5 год. (3 год.- письмо, читання, аудіювання, 2 год.- усне мовлення)

9-11

Луцький педагогічний коледж

Заїка

Оксана Олександрівна

23 січня

2019 року

 

Хімія (експериментальний тур)

3 год.

8-11

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

Кащенюк Мирослава Ростиславівна

Правознавство

4 год.

9-11

Луцький педагогічний коледж

Оніщук

Оксана Романівна

26 січня 2019 року

Біологія

4 год.

 

8-11

Луцький педагогічний коледж

Мацюк

Лариса Миколаївна

27 січня 2019 року

Математика (ІІ тур)

4 год.

7-11

Луцький педагогічний коледж

Сусь

Сергій

Іванович

02 лютого 2019 року

Інформатика (І тур)

4 год.

8-11

1. Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти;

2. Луцький педагогічний коледж;

3. Центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Остапчук Лариса Романівна

 

03 лютого 2019 року

Інформатика (ІІ тур)

4 год.

1. Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти;

2. Луцький педагогічний коледж;

3. Центр науково-технічної творчості учнівської молоді

09 лютого 2019 року

Інформаційні технології

4 год.

9-11

1. Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти;

2. Луцький педагогічний коледж;

3. Центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Остапчук Лариса Романівна

 

 

Нагору