Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Вітаємо переможців фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!!!

Кві 19
16

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України за № 418 від 01 квітня 2019 року переможцями фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали:

серед учнів 5 класу:

І місце — Пархомук Соломія, учениця Римачівського навчально-виховного комплексу Любомльського району (учитель Корнелюк Наталія Яківна);

ІІ місце — Харів Дарина, учениця Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради (учитель Нестерук Лілія Романівна);

ІІІ місце — Снітко Дарина, учениця комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» (учитель Костюк Ольга Іванівна).

серед учнів 6 класу:

ІІ місце — Мельничук Олена, учениця навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів дитячий — садок» с. Заліси Ратнівського району (учитель Кисіль Ірина Андріївна);

ІІІ місце — Красовська Анастасія, учениця Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Нововолинської міської ради (учитель Харитонюк Оксана Вікторівна);

ІІІ місце — Голянська Аліна, учениця комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс „Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського“ Луцької міської ради» (учитель Головань Тетяна Володимирівна);

серед учнів 7 класу:

І місце — Крамар Соломія, учениця комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 — ліцей Луцької міської ради» (учитель Парадовська Тетяна Миколаївна);

серед учнів 9 класу:

ІІ місце — Салюк Діана, учениця комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 — ліцей Луцької міської ради» (учитель Мацюк Катерина Юріївна);

ІІІ місце — Мацик Олександра, учениця Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Підцир’я Камінь-Каширського району (учитель Соловей Людмила Федорівна);

серед учнів 10 класу:

І місце — Гаргола Ольга, учениця комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс „Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського“ Луцької міської ради Волинської області» (учитель Рудницька Ольга Борисівна);

ІІІ місце — Деркач Марія Ігорівна, учениця Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради (учитель Кратік Надія Вікторівна);

ІІІ місце — Федчик Катерина, учениця навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня — ліцей» № 1 ім. Євгена Шабліовського м. Каменя-Каширського Камінь-Каширського району (учитель Чмух Ольга Василівна);

 

серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти:

І місце — Оніщук Ольга, учениця Володимир-Волинського вищого професійного училища (викладач Васенько Надія Федорівна);

ІІІ місце — Євтушик Ірина, учениця Державного навчального закладу «Ковельський центр професійно-технічної освіти» (викладач Конашук Олена Павлівна);

ІІІ місце — Микита Олександра, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу"Луцьке вище професійне училище" (викладач Пальчук Любов Василівна).

 

серед студентів закладів вищої освіти:

ІІ місце — Решотка Олена, студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (доцент Яблонська Ольга Василівна, к. філол. н.)

ІІІ місце — Скупейко Ірина, студентка Луцького педагогічного коледжу (викладач Литвинюк Ніна Петрівна).

 

 

Прийміть щирі вітання з перемогою, талановиті наші учні та студенти!!! Здоров’я вам, натхнення, успіхів і нових здобутків!!!

 

Вітаємо й вас, шановні вчителі та викладачі!

Дякуємо за кропітку щоденну працю, за плекання юних обдарувань!

Міцного здоров’я вам, радості й задоволення від роботи!

 

Нехай усім завжди вистачає сил і таланту на нові творчі ідеї!

 

Нагору