Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Вітаємо переможців фінального етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства

Кві 19
19

Науково-дослідний інститут українознавства про результати ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (далі - Конкурс) повідомив листом від 02.04.2019 р. за № 307.

Для участі у Конкурсі з українознавства в 2019 р. було подано 314 науково-дослідні роботи з 24 областей України, м. Києва та з-за кордону. На заключний етап Конкурсу, який відбувався 28-30 березня 2019 р., до Києва за рішенням журі Конкурсу було запрошено 86 учнів. Їхні роботи набрали найбільшу кількість балів за рецензуванням та підсумками роботи комісії з відбору претендентів до ІІ (очного) етапу Конкурсу.

 

Волинську область у ХІІ Міжнародному конкурсі з українознавства представляло 17 школярів, із яких переможцями І (заочного) етапу відповідно до наказу НДІУ від 18.03.2019 р. № 7 стало 6 учнів.

 

Переможцями ІІ (очного) етапу Конкурсу відповідно до наказу НДІУ від 29.03.2019 р. № 9 (за найбільшою сумарною кількістю балів за рецензування науково-дослідної роботи, оцінки за письмову роботу та усний захист роботи) стало 2 учнів:

 

ІІ місце - Швець Катерина Сергіївна, учениця 9 класу опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прилісне» Прилісненської сільської ради ОТГ Маневицького району Волинської області, з роботою: «Марія Цюприк у розвитку шкільної освіти на Волині у 30-50-х рр. ХХ ст. (на прикладі Маневиччини)». Науковий керівник - Титаренко Наталія Олександрівна.

 

ІІІ місце - Торунова Катерина Олександрівна, учениця 8 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області», з роботою: «Волинське весілля: традиції та сучасність». Науковий керівник - Байло Ляля Вадимівна.

 

Просимо відзначити вище зазначених учнів та керівників науково-дослідних робіт за ґрунтовне дослідження в галузі українознавства. Висловлюємо також вдячність директорам закладів загальної середньої освіти, усім педагогічним працівникам, які долучилися до ХІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Науково-дослідний інститут українознавства сподівається на подальшу співпрацю та підтримку українознавчих науково-освітніх проектів, спрямованих на глибоке пізнання України й українського світу та виховання молодого покоління через залучення учнівської молоді до виконання науково-дослідних робіт на ниві українознавства.

 

Прийміть щирі вітання з перемогою, талановиті наші учні!!!

Здоров’я вам, натхнення, успіхів і нових здобутків!!!

Вітаємо й вас, шановні вчителі!

Дякуємо за кропітку щоденну працю, за плекання юних обдарувань!

Міцного здоров’я, радості й задоволення від роботи!

Нехай  усім завжди вистачає сил і таланту на нові творчі ідеї!

 

 

Нагору