Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Про участь у Одинадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Жов 19
24

З 22 по 24 жовтня 2019 року за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України Компанія «Виставковий Світ» в Київському палаці дітей та юнацтва (вул. Мазепи, 13) організовує та проводить Одинадцяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті - 2019» (http://innovosvita.com.ua/).

 

Міжнародна виставка«Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій, який з 2009 року представляє інноваційні досягнення національних і закордонних закладів освіти; експозиції сучасного навчального обладнання та дидактичних засобів, електронних освітніх ресурсів, інноваційних програм і рішень для осучаснення освітнього процесу, впровадження ефективних педагогічних технологій; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

 

Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує управління освіти виконкомів міських (міст обласного значення) рад,  відділи освіти райдержадміністрацій, об’єднанні територіальні громади, районні(міські) методичні кабінети, заклади загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти до спільної участі у виставці.

 

Заявку на  спільну участьу Одинадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» надсилати на електрону адресу (vippo.nova@ukr.net) до 05.09.2019 року у відділ новацій та передових педагогічних технологій  Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти (Додаток 1).

 

Ректор П. Олешко

 

Майко  247 152,

(099)5289946

 

Додаток 1

 

ЗАЯВКА

____________________________________________________________________ (управління освіти виконкомів міських (міст обласного значення) рад,  відділи освіти райдержадміністрацій, об’єднанні територіальні громади, районні(міські) методичні кабінети, заклади загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти)

 

на участь у Одинадцятій  міжнародній

виставці «Інноватика в сучасній освіті»

 

з/п

Учасники виставкового стенду «Освіта Волині»

ПІБ керівника (повністю)

Електронна пошта

Контактний телефон

 

Орган управління освітою

 

 

 

 

Методичний кабінет та методична служба

 

 

 

 

Навчальні заклади

 

 

 

 

 

 

 

Нагору