Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Володимир Шовкошитний презентує книги про історичну Волинь

Вер 19
10
Переглянути фото події

10 вересня у читальній залі бібліотеки відбулася творча зустріч відомого поета, прозаїка, публіциста, доктора філософії Володимира Шовкошитного зі слухачами курсів ВІППО.

 

Володимир Шовкошитний - письменник, перекладач, кіносценарист, видавець, громадський і політичний діяч. Окрім того, наш гість - один із засновників екологічної асоціації "Зелений Світ", Народного Руху України, організатор перепоховання Василя Стуса, Олекси Тихого й Юрія Литвина з Пермських таборів в Україну в 1989 році. Володимир Шовкошитний - автор понад 20 книг прози і поезії, наукових статей і публіцистики, сценаріїв художньо-публіцистичних фільмів, директор видавництва «Український пріоритет».

 

Престижне київське видавництво «Український пріоритет» видало понад двісті книг прози, поезії, публіцистики, наукової літератури. Серед авторів - сім лауреатів Шевченківської премії та сім номінантів на неї. Письменники «Українського пріоритету» представляють всю Україну від Ужгорода до Каховки, від Чернігова до Одеси, від Львова до Харкова. Також у видавництві друкуються автори з Канади, США, Іспанії та Швеції. Окремою сторінкою діяльності видавництва є історія боротьби України за незалежність - від часів Хмельницького («Бог задумав інакше» - Йосип Струцюк) до часів УНР та УПА - «Нескорена Волинь» - Валентин та Оксана Яблонські, «Отаман Болбочан та інші», «Операція «Burza» або Ми спільно їх знищимо» - Йосип Струцюк, «Моя друга світова» - Микола Жулинський, «Білий кречет», «Боривітри», «Кров - свята» - Володимир Шовкошитний. Усі ці книги про історичну Волинь.

 

Учасники заходу - учителі історії, правознавства, філософсько-світоглядних дисциплін та учителі зарубіжної літератури, української мови та літератури ознайомилися з новими творами автора, спілкувалися з письменником, брали участь в автограф та фотосесіях.

 

Нагору