Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Семінар-тренінг для вчителів історії та суспільних дисциплін

Жов 19
11
Переглянути фото події

11 жовтня 2019 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти спільно з представником Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» Людмилою Махун відбувся семінар-тренінг на тему: «Методичні особливості організації пошуково-проектної роботи на основі місцевої історії».

 

На семінарі зосереджено увагу учасників на основних критеріях пошукової роботи, особливостях дослідження історичного середовища та проведено тренінг, на якому використано методику мапування пам’яток історії рідного краю.

 

Учителі ознайомилися з інформацією про організаційні та змістові умови проведення історичного конкурсу «Радянське минуле. (Пере)осмислення історії». Також отримали дієвий інструментарій пошуково-дослідницької роботи в міжнародному проекті, який реалізується представництвом DVV International в Україні у партнерстві з Фондом Кербера та у співпраці з Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», міжнародною мережею історичних конкурсів EUSTORY за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

І. І. Олевська,

методист відділу гуманітарних дисциплін

 

 

Нагору