Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Новини ВІППО » На головну

Колектив ВІППО нагороджений відзнакою Національної спілки краєзнавців України

Гру 19
07
Переглянути фото події

6-7 грудня 2019 року на факультеті історії, політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Розвиток краєзнавства і краєзнавчої освіти» та урочистості з нагоди 30-річчя від часу створення Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, співорганізатором якої був Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти.

 

В урочистостях та роботі конференції взяв участь ректор ВІППО, кандидат історичних наук, доцент, член Національної спілки краєзнавців України Петро Олешко, який у вітальному слові відзначив багаторічну плідну співпрацю колективу інституту зі спілкою з розвитку краєзнавчого руху серед освітян області, організацію численних конференцій та навчально-виховних заходів національно-патріотичного значення, історико-краєзнавчих експедицій та досліджень з природи, історії та культури Волині та Волинського Полісся. Заступники голови Національної спілки краєзнавців України, доктор історичних наук Руслана Маньковська та кандидат історичних наук Володимир Дмитрук вручили Петру Олешку почесну грамоту спілки та підкреслили державну значимість участі колективу ВІППО у формуванні та збереженні в області кращих традицій освітнього краєзнавства, розвитку шкільного музейництва та широкого використання козацької педагогіки у громадянському вихованні учнівської молоді.

 

У роботі конференції взяли участь і виступили з доповідями науковці інституту, багаторічні активісти спілки: Дем’янюк О. Й., доктор історичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти, почесний краєзнавець України; Романчук Г. Д., Камінська В. В., Мочкін С. А., Силюк А. М.

 

Під час конференції відбулися звітно-виборна конференція ВОНКСНУ, яка продовжила повноваження Бондаренка Г. В. як голови організації на наступні п’ять років та обрано правління організації, до якого ввійшли працівники ВІППО: Олешко П. С., Дем’янюк О. Й., Силюк А. М.

 

Наукові доповіді та повідомлення опубліковані у науковому збірнику матеріалів конференції: Минуле і сучасне Волині та Полісся. Розвиток краєзнавства і краєзнавчої освіти. Науковий збірник. Випуск 66-67. Матеріали Всеукраїнської наукової історико-краєзнавчої конференції, присвяченої 30-річчю від часу створення Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, 6-7 грудня 2019 року, м. Луцьк. Упоряд.: Г. Бондаренко, О. Каліщук, А. Силюк, А. Шваб, І. Пасюк, С. Чибирак. Луцьк, 2019. 316 с.

 

Силюк А. М., методист ВІППО

 

Нагору