Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Семінар-тренінг для вчителів англійської мови на тему: «Навчання іноземної мови на початковому етапі з використанням Методу асоціативних символів»

Лют 20
14

Згідно з планом роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, затвердженим управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, 12 та 14 лютого 2020 року відбудеться семінар-тренінг для вчителів англійської мови на тему: «Навчання іноземної мови на початковому етапі з використанням Методу асоціативних символів».


Початок роботи семінару-тренінгу — о 9 годині 12 та 14 лютого 2020 року в актовому залі (І поверх) Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Пізніше семінар-тренінг продовжиться в аудиторіях № 19 та № 21 (ІІІ поверх) Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. По закінченню семінару усі учасники отримають сертифікати (8 годин).

 

Просимо відрядити на семінар-тренінг тренерів (додаток 1) та вчителів англійської мови, які попередньо зареєструвалися (додаток 2).

 

 

Проректор В. Вітюк

 

 

Світлана Бацмай 244 294

Додаток 1

Тренери з Методу асоціативних символів

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Заклад загальної середньої освіти

1

Гунько Світлана Віталіївна

ЗДО № 7 м.Луцька

2

Занюк Наталія Петрівна

НВК № 9 м.Луцька

 

Додаток 2

Список вчителів англійської мови-учасників семінару-тренінгу на тему: «Навчання іноземної мови на початковому етапі з використанням Методу асоціативних символів»

Група 1 (12 лютого 2020 року)

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Андрійчук Валентина Анатоліївна

2

Андросюк Ганна Антонівна

3

Бабій Наталія Василівна

4

Базюк Надія Дмитрівна

5

Бегаль Оксана Ігорівна

6

Безека Валентина Богданівна

7

Бірук Людмила Іванівна

8

Бондар Ірина Володимирівна

9

Бортнік Галина Володимирівна

10

Бубела Тамара Василівна

11

Валентюк Василина Дмитрівна

12

Василюк Ольга Володимирівна

13

Вельма Катерина Петрівна

14

Вознюк Людмила Володимирівна

15

Войтюк Наталія Ярославівна

16

Вольф Надія Сергіївна

17

Главацька Марія Савеліївна

18

Голотюк Валентина Петрівна

19

Городенська Вікторія Сергіївна

20

Данилюк Оксана Олександрівна

21

Денисюк Леся Миколаївна

22

Довгун Олеся Володимирівна

23

Дячук Любов Петрівна

24

Жаловага Галина Володимирівна

25

Заєць Світлана Володимирівна

 

Група 2 (12 лютого 2020 року)

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Іванчук Мирослава Іванівна

2

Івашина Олена Вікторівна

3

Іщук Наталія Петрівна

4

Карига Лілія Валентинівна

5

Керенська Маргарита Віталіївна

6

Кисельова Галина Миколаївна

7

Ковальчук Надія Миколаївна

8

Ковальчук Марія Іванівна

9

Ковальчук Юлія Віталіївна

10

Козка Галина Степанівна

11

Козловська Тамара Степанівна

12

Кондратюк Олеся Петрівна

13

Корнійчук Лілія Василівна

14

Кузьмінська Юлія Олександрівна

15

Лавренчук Леся Федорівна

16

Лавринюк Аліна Олександрівна

17

Лемещук Лілія Іванівна

18

Лисюк Юлія Ігорівна

19

Літвинчук Анна Сергіївна

20

Літвінчук Наталія Вадимівна

21

Мазурок Лідія Вікторівна

22

Маковецька Олена Василівна

23

Макушинська Іванна Петрівна

24

Мелех Віта Олександрівна

25

Мигель Наталія Анатоліївна

 

Група 3 (14 лютого 2020 року)

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Миронюк Оксана Сергіївна

2

Міськів Оксана Василівна

3

Оксенюк Галина Миколаївна

4

П’ятачук Ніна Михайлівна

5

Павлович Віта Петрівна

6

Петракова Галина Ярославівна

7

Піварчук Мар’яна Олександрівна

8

Підопригора Людмила Миколаївна

9

Поліщук Тетяна Сергіївна

10

Приказюк Людмила Віталіївна

11

Приступчук Оксана Василівна

12

Рокун Ірина Анатоліївна

13

Руденко Наталія Іванівна

14

Руденко Наталія Миколаївна

15

Савієвська Оксана Сергіївна

16

Савчук Інна Миколаївна

17

Семенюк Галина Василівна

18

Сінкевич Олена Степанівна

19

Сорока Ірина Миколаївна

20

Татюк Ірина Анатоліївна

 

Група 4 (14 лютого 2020 року)

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1

Туревич Людмила Іванівна

2

Федчук Валентина Гнатівна

3

Франчук Інна Сегіївна

4

Хом’як Вікторія Миколаївна

5

Хроніна Людмила Валеріївна

6

Цалковська Лариса Анатоліївна

7

Чміль Інна Василівна

8

Чук Інна Петрівна

9

Шайко Наталія Олександрівна

10

Шеметюк Ніна Павлівна

11

Шеметюк Ольга Василівна

12

Шепшелей Світлана Адамівна

13

Шоломович Тамара Миколаївна

14

Шпак Жанна Іванівна

15

Шульгач Наталія Ігорівна

16

Ярчевська Юлія Ігорівна

 

 

Нагору