Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Новини ВІППО » На головну

Завершення другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2020» в номінації «Початкова освіта»

Лют 20
24
Переглянути фото події

Значення роботи педагога важко переоцінити. Учитель - це мудрий наставник, старший друг, порадник. У цьому і полягає складність професії та її важливість.

Випадкових людей у школі немає. Вони там просто не затримуються. Працюють лише ті, хто віддає себе до останку, хто не мислить іншого життя, окрім як у школі. Саме це довели учасники другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2020» в номінації «Початкова освіта».

 

Кращі з кращих учителів початкової школи вправлялися у педагогічній майстерності, вмінні оперувати комплексом професійних знань і методичній компетентності. Загалом кожен учасник пройшов такі випробування: «Методичний експромт», «Урок», «Проєкт», «Практична робота», «Тестування».

 

Участь у конкурсі, без сумніву, стала корисним та пізнавальним щаблем до самовдосконалення не лише кожного конкурсанта, але і членів фахового журі, які, оцінюючи учасників, намагалися розгледіти не тільки професійні якості вчителя, але і його щиру самовіддачу дітям.

Переможця та лауреатів номінації оголошено на засіданні «Чайної церемонії». Вітаємо Шилову Наталію Петрівну, вчителя КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради», за зайняте І місце.

 

Лауреатами конкурсу стали:

-         ІІ місце - Кожухарь Ірина Василівна, КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 - професійний ліцей Луцької міської ради»;

-         ІІІ місце - Тимощук Наталія Сергіївна, Комунальний заклад «навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 13 ‒ колегіум" міста Ковеля»; Члек Олена Віталіївна, Опорний  заклад загальної середньої освіти «Торчинський ліцей Торчинської селищної ради»; Онищук Богдана Валеріївна, Заклад загальної середньої освіти «Угриничівська гімназія» Любешівської селищної ради Волинської області; Книжатко Інна Олександрівна, Нововолинський ліцей № 8 Нововолинської міської ради.

 

Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, члени журі та учасники конкурсу висловлюють щиру вдячність колективу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області» в особі директора Бондаря Віталія Олексійовича за плідну співпрацю і надання вагомої практичної допомоги в організації та проведенні другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2020» в номінації «Початкова освіта».

 

Ця номінація стала заключною у п’ятитижневому циклі проведення другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» на Волині, який цьогоріч проходив у таких номінаціях: «Образотворче мистецтво», «Зарубіжна література», «Хімія», «Історія» та «Початкова освіта».

Бажаємо переможцям використати отриманий досвід і гідно представити Волинь на заключному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2020».

 

Н. В. Свитка, методист відділу новацій

та передових педагогічних технологій

 

Нагору