Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Інтернет-сервіси. Готуємось до уроку

Тра 20
06
Переглянути фото події

6-7 травня 2020 року відділом новацій та передових педагогічних технологій Волинського ІППО проведено семінар-тренінг «Інтернет-сервіси. Готуємось до уроку». Його мета ‒ вдосконалення професійної ІКТ компетентності педагогів через практичне застосування Інтернет-ресурсів.

 

Відкриваючи семінар, директор Волинського ІППО, кандидат історичних наук, доцент П. С. Олешко звернув увагу учасників на основні аспекти професійного розвитку педагогів у сучасних умовах, а також на особливості організації єдиного інноваційного освітнього простору Інституту.

 

В. В. Вітюк, заступник директора з науково-методичної та навчальної діяльності, кандидат історичних наук, доцент, наголосила, що наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі має стати інструментом забезпечення успіху Нової української школи.

 

Методист відділу новацій та передових педагогічних технологій Волинського ІППО Н. В. Свитка ознайомила учасників з онлайн-сервісами та особливостями їх застосування в освітньому процесі та сконцентрувала увагу на ресурсах, які допоможуть педагогам у підготовці методичного кейсу до уроків при дистанційному навчанні, а також сприятимуть ефективному оцінюванню учнів.

 

На семінарі розглянуто питання важливості запровадження ІКТ в освітній галузі, яке має перейти від одноразових проєктів у системний процес, що охопить усі види діяльності та суттєво розширить можливості педагога, таким чином формуючи в учня важливі для нашого сторіччя технологічні компетентності.

 

На семінарі також було зосереджено увагу на методичних особливостях подання візуальної інформації, адже застосування сучасних комп’ютерних технологій не тільки змінює педагогічний процес, а й вимагає від учителя вміння використовувати інноваційні ресурси.

Педагоги ознайомилися з особливостями використання Інтернет-ресурсів в освітньому процесі, вдосконалювали вміння створювати освітні презентації, методичні та дидактичні матеріали, формували навички самостійного опанування додатковими можливостями вивчених сервісів.

 

На етапі рефлексії учасники аналізувати наявні та нові освітні ресурси Інтернету для подальшого їх використання в педагогічній практиці, письмово формулювали свої плани на майбутнє з урахуванням знань, отриманих під час семінару-тренінгу, а також вербально підвели його підсумки. 

 

За результатами навчання учасники отримали сертифікат про підвищення кваліфікації.

 

Ірина Шинкарук,

завідувач відділу новацій

та передових педагогічних технологій.

 

Нагору