Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Методична нарада «Особливості організації освітнього процесу у початковій школі у 2020/2021 навчальному році»

Сер 20
27
Переглянути фото події

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти 27 серпня 2020 року на платформі ZOOM відбулася інструктивно-методична нарада «Особливості організації освітнього процесу у початковій школі у 2020/2021 навчальному році» за участю методистів РММК та фахівців гуманітарних відділів ОТГ, котрі координують діяльність початкової освіти у закладах загальної середньої освіти (всього 70 педагогічних працівників).

 

Із вітальним словом до учасників звернувся директор інституту Петро Степанович Олешко. Він закцентував увагу на питання організації системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах реформування галузі освіти. Петро Степанович виокремив перспективи підвищення фахового рівня педагогів початкових класів у 2020/2021 навчальному році.

 

Методисти відділу початкового навчання та дошкільного виховання Лариса Мілетіївна Никитюк та Світлана Василівна Папіж опрацювали з педагогами ряд нормативних документів, рекомендованих Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я для організації освітнього процесу в початковій школі в 2020/2021 навчальному році. Під час презентацій дано роз’яснення щодо особливостей викладання навчальних предметів у школі І ступеня у другому циклі навчання, вибору програм, навчальних посібників. Особливий акцент зроблено на проведення формувального оцінювання досягнень молодших школярів, ведення документації вчителем початкових класів.

 

Учасникам наради рекомендовано для використання у практичній діяльності тематичні презентації, які розміщено на сайті ВІППО.

 

Л. М. Никитюк, методист відділу початкового навчання

та дошкільного виховання

 

 

Нагору