Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Новини ВІППО » На головну

Упровадження та апробація курсу «Культура добросусідства» на Волині

Вер 20
26
Переглянути фото події

З 21 по 26 вересня 2020 р. у Волинському ІППО відбувся навчальний семінар-тренінг із апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства». Учителі початкових клаcів НУШ мали можливість ознайомитись із новим для нашого регіону курсом за вибором, який є українським продуктом і наразі - це єдиний наскрізний курс у системі формальної освіти України.

 

З педагогами Волині працювали творчі, досвідчені, доброзичливі тренери: Маргарита Араджионі, Яна Чернишова, Ірина Санковська, Валентина Потапова, Ксенія Матвєєва, Галина Мех, які створили слухачам емоційно позитивну атмосферу взаєморозуміння, співпереживання і творчої співпраці.

 

Регіональним координатором і організатором навчального тренінгу була Оксана Муляр, завідувач кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО.

Увесь зміст курсу спрямований на формування у дітей стійкого інтересу до життя, бачення свого місця в сьогоденні та майбутньому рідного краю. Більше того, інтегрований курс «Культура добросусідства» сприяє зниженню агресивності дітей, учить мирно розв’язувати конфлікти та формувати високий рівень адаптаційних можливостей дитини тощо.

 

Щира і велика вдячність організаторам за величезний обсяг матеріалу, що дає змогу вчителям-практикам застосовувати отримані знання у роботі з дітьми і творити на їх основі власний продукт.

Окрема вдячність за організаційні моменти: запашну вранішню каву та смаколики, що допомагали нам заряджатися на плідну роботу протягом дня.

 

 Оксана Муляр, завідувач кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів, кандидат педагогічних наук.

 

Нагору