Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Новини ВІППО » На головну

Оприлюднено офіційний звіт про проведення ЗНО-2020 у Волинській області

Жов 20
19

Відділ ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту ППО на виконання спільного наказу Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 №495/116-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році» (з відповідним коригуванням термінів у зв’язку із оголошенням загальнодержавного карантину) підготував офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у Волинській області у 2020 році. 

 

Незважаючи на складні умови, пов’язані із пандемією COVID-19, усі етапи ЗНО  відбулися згідно з вимогами нормативних документів, в тому числі з урахуванням вимог Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та протиепідемічних рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

 

У звіті відображено основні дані про підготовку, проведення та результати ЗНО Волинської області на тлі загальноукраїнських даних. Також проаналізовано результати державної підсумкової атестації з предметів, що проводилася у формі ЗНО.

 

Опрацювання та аналіз результатів ЗНО-2020 був здійснений на основі офіційного звіту про проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, підготовленого Українським центром оцінювання якості освіти, та з використанням документів і матеріалів роботи відділу ЗНО та МД.

 

Файл з текстом звіту можна завантажити за покликанням.

 

Р. С. Кутовий,  методист відділу ЗНО та МД

 

 

Нагору