Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Дискусійні методи навчання у професійній компетентності вчителя НУШ

Жов 20
29
Переглянути фото події

29 жовтня 2020 року відповідно до плану роботи Волинського ІППО завідувачем кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Муляр Оксаною Петрівною проведено семінар-тренінг «Дискусійні методи навчання у професійній компетентності вчителя НУШ». У роботі семінару взяли участь педагоги області, зокрема, учителі історії, правознавства, початкових класів та ін. Захід відбувся в режимі онлайн на платформі Zoom.

 

У ході семінару учасники ознайомилися з новим Державним стандартом базової середньої освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 30 вересня 2020 року, отримали знання про основні засади функціонування НУШ та методичні особливості використання дискусії як дидактичної категорії, набули умінь використовувати сучасні дискусійні методи навчання в освітньому процесі НУШ та моделювати компетентнісно орієнтований урок з використанням дискусійних методів навчання.

 

Активно долучалися до обговорення розглянутих проблем і ділилися досвідом роботи з практичного використання дискусійних методів навчання у початковій та базовій школі Наумчик Олена Арсенівна, учитель початкових класів ЗЗСО I-III ст. № 8 м. Ковель; Тарасюк Станіслав Андрійович, учитель історії та правознавства ЗЗСО I-II ст. с. Журавлине Старовижівського району. Досвід роботи учителів суспільних дисциплін КЗЗСО «Луцький ліцей № 27» презентувала Ходаковська Тетяна Віталіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель історії.

 

Тренінг відбувся у комфортній партнерській атмосфері. Усі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

Муляр Оксана Петрівна, завідувач кафедри

теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського ІППО,

 кандидат педагогічних наук

 

Нагору