Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

На Волині стартував обласний тур конкурсу «Учитель року – 2021»

Лют 21
01
Переглянути фото події

Напевне, жодна професія не ставить таких вимог до людини, як професія вчителя, бо суспільство довіряє педагогу найцінніше, найдорожче, найсвятіше - дітей, свою радість і майбутнє. Перед учителем стоїть найголовніше завдання життя - бути людиною, не загубити вогник щирості й доброти, мудрості й досвіду.

 

1 лютого 2021 року розпочався ІІ тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2021», який покликаний виявити та підтримати талановитих креативних педагогів, справжніх майстрів своєї справи. У номінації «Українська мова та література» виявили бажання позмагатися 14 учителів української мови та літератури навчальних закладів Волині. З вітальним словом до учасників конкурсу звернувся Петро Степанович Олешко, директор ВІППО, який побажав цікавих творчих підходів, нових ідей та успіхів. Привітали конкурсантів завідувач відділу новацій та передових педагогічних технологій Ірина Вікторівна Шинкарук, методист української мови та літератури відділу гуманітарних дисциплін Ольга Олександрівна Сова, доктор філологічних наук, професор Костусяк Наталія Миколаївна (голова журі), які побажали вчителям творчого самовдосконалення, педагогічної майстерності та успіхів у подальших змаганнях.

 

Конкурсні змагання розпочалися з випробування «Аналіз поетичного твору», під час якого учасники демонстрували володіння методиками аналізу та інтерпретації поетичного твору, уміння реалізовувати наскрізні змістові лінії, формувати ключові предметні компетентності. Конкурсанти мали можливість виявити творчий підхід до формату проведення аналізу твору.

 

Попереду в учасників конкурсу ще такі випробування, як «Урок», «Дистанційний урок» та «Творча робота», котра включає написання есе на одну із запропонованих проблем.

 

Усі конкурсні випробування вимагатимуть від конкурсантів концентрації мовних та літературних знань, педагогічного хисту й досвіду, методичної майстерності й високих професійних якостей особистості вчителів.

Нехай «Учитель року ‒ 2021» стане вдалою сходинкою до успіху й нових перемог його учасників та принесе якнайбільше задоволення!

 

Ольга Сова, методист відділу гуманітарних дисциплін ВІППО;

Катерина Макарук, член журі конкурсу

 

Нагору