На виконання наказу управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації № 182 від 22 червня 2020 року «Про проведення першого та другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021», з 1 до 28 лютого 2021 року проходить другий, регіональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021».
Просимо відрядити до Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти 22-26 лютого 2021 року:
— члена фахового журі Мороза Сергія Володимировича, директора Нововолинського ліцею № 1 Нововолинської міської ради Волинської області;
— учасників другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021» у номінації «Керівник закладу освіти» (додаток 1).
Графік проведення другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021» додається (додаток 2).
Витрати на проїзд, харчування та проживання — за рахунок сторони, що відряджає. Про потребу в забезпеченні гуртожитком просимо повідомити додатково.
Директор П. ОЛЕШКО
Шинкарук 050 715 6879
Додаток 1
Учасники
другого, регіонального туру
всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021»
Номінація «Керівник закладу освіти»
Балецька Олена Анатоліївна
|
Василюк Світлана Іванівна
|
Дубина Олександр Дмитрович
|
Ковч Олександр Миколайович
|
Костюк Ірина Ростиславівна
|
Кузьмич Олександр Павлович
|
Купіч Лілія Анатоліївна
|
Кух Микола Васильович
|
Павлович Анатолій Афанасійович
|
Степанюк Юлія Юріївна
|
Якимук Ярослав іванович
|
Додаток 2
Графік проведення
другого, регіонального туру
всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021»
Номінація «Керівник закладу освіти»
|
І група
|
ІІ група
|
Понеділок
|
9.20 — Реєстрація учасників та членів журі
9.30 — Відкриття конкурсу
9.55 — Жеребкування черговості
10.00 — Конкурсне випробування «Управлінський практикум»
1-й учасник — 10.00 — початок підготовки (12.00 виступ)
2-й учасник — 10.20 — початок підготовки (12.20 виступ)
3-й учасник — 10.40- початок підготовки (12.40 виступ)
4-й учасник — 11.00 — початок підготовки (13.00 виступ)
5-й учасник — 11.20 — початок підготовки (13.20 виступ)
13.40 — Жеребкування тем «Фасилітаційної сесії»
6-й учасник — 12.00 — початок підготовки (14.00 виступ)
7-й учасник — 12.20 — початок підготовки (14.20 виступ)
8-й учасник — 12.40 — початок підготовки (14.40 виступ)
9-й учасник — 13.00 — початок підготовки (15.00 виступ)
10-й учасник — 13.20 — початок підготовки (15.20 виступ)
11-й учасник — 13.40 — початок підготовки (16.40 виступ)
17.00 — Робота журі
|
Вівторок
|
Конкурсне випробування «Фасилітаційна сесія»
1-й учасник — 9.00
2-й учасник — 9.50
3-й учасник — 10.40
4-й учасник — 11.30
5-й учасник — 12.20
13.00 — Робота журі
|
12.10 — Жеребкування тем «Фасилітаційної сесії»
|
Середа
|
|
Конкурсне випробування «Фасилітаційна сесія»
1-й учасник — 9.00
2-й учасник — 9.50
3-й учасник — 10.40
4-й учасник — 11.30
5-й учасник — 12.20
6-й учасник — 13.00
14.00 — Робота журі
|
Четвер
|
Конкурсне випробування «Освітній проект»
1-й учасник — 9.00 — початок підготовки (11.00 виступ)
2-й учасник — 9.30 — початок підготовки (11.30 виступ)
3-й учасник — 10.00 — початок підготовки (12.00 виступ)
4-й учасник — 10.30 — початок підготовки (12.30 виступ)
5-й учасник — 11.00 — початок підготовки (13.00 виступ)
6-й учасник — 12.00 — початок підготовки (14.00 виступ)
7-й учасник — 12.30 — початок підготовки (14.30 виступ)
8-й учасник — 13.00 — початок підготовки (15.00 виступ)
9-й учасник — 13.30 — початок підготовки (15.30 виступ)
10-й учасник — 14.00 — початок підготовки (16.00 виступ)
11-й учасник — 14.30 — початок підготовки (16.30 виступ)
17.20 — Робота журі
|
П’ятниця
|
10.00 — Конкурсне випробування «Управлінська задача»
14.00 — Підбиття підсумків Конкурсу
|
|