Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Другий, регіональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» Номінація «Керівник закладу освіти»

Лют 21
26

На виконання наказу управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації № 182 від 22 червня 2020 року «Про проведення першого та другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021», з 1 до 28 лютого 2021 року проходить другий, регіональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021».


Просимо відрядити до Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти 22-26 лютого 2021 року:

— члена фахового журі Мороза Сергія Володимировича, директора Нововолинського ліцею № 1 Нововолинської міської ради Волинської області;

— учасників другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021» у номінації «Керівник закладу освіти» (додаток 1).

Графік проведення другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021» додається (додаток 2).

Витрати на проїзд, харчування та проживання — за рахунок сторони, що відряджає. Про потребу в забезпеченні гуртожитком просимо повідомити додатково.

 

 

Директор П. ОЛЕШКО

 

 

Шинкарук 050 715 6879

 

 

Додаток 1

Учасники

другого, регіонального туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021»

Номінація «Керівник закладу освіти»

 

Балецька Олена Анатоліївна

Василюк Світлана Іванівна

Дубина Олександр Дмитрович

Ковч Олександр Миколайович

Костюк Ірина Ростиславівна

Кузьмич Олександр Павлович

Купіч Лілія Анатоліївна

Кух Микола Васильович

Павлович Анатолій Афанасійович

Степанюк Юлія Юріївна

Якимук Ярослав іванович

 

 

Додаток 2

Графік проведення

другого, регіонального туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2021»

Номінація «Керівник закладу освіти»

 

І група

ІІ група

Понеділок

9.20 — Реєстрація учасників та членів журі

9.30 — Відкриття конкурсу

9.55 — Жеребкування черговості

10.00 — Конкурсне випробування «Управлінський практикум»

1-й учасник — 10.00 — початок підготовки (12.00 виступ)

2-й учасник — 10.20 — початок підготовки (12.20 виступ)

3-й учасник — 10.40- початок підготовки (12.40 виступ)

4-й учасник — 11.00 — початок підготовки (13.00 виступ)

5-й учасник — 11.20 — початок підготовки (13.20 виступ)

13.40 — Жеребкування тем «Фасилітаційної сесії»

6-й учасник — 12.00 — початок підготовки (14.00 виступ)

7-й учасник — 12.20 — початок підготовки (14.20 виступ)

8-й учасник — 12.40 — початок підготовки (14.40 виступ)

9-й учасник — 13.00 — початок підготовки (15.00 виступ)

10-й учасник — 13.20 — початок підготовки (15.20 виступ)

11-й учасник — 13.40 — початок підготовки (16.40 виступ)

17.00 — Робота журі

Вівторок

Конкурсне випробування «Фасилітаційна сесія»

1-й учасник — 9.00

2-й учасник — 9.50

3-й учасник — 10.40

4-й учасник — 11.30

5-й учасник — 12.20

13.00 — Робота журі

12.10 — Жеребкування тем «Фасилітаційної сесії»

Середа

 

Конкурсне випробування «Фасилітаційна сесія»

1-й учасник — 9.00

2-й учасник — 9.50

3-й учасник — 10.40

4-й учасник — 11.30

5-й учасник — 12.20

6-й учасник — 13.00

14.00 — Робота журі

Четвер

Конкурсне випробування «Освітній проект»

1-й учасник — 9.00 — початок підготовки (11.00 виступ)

2-й учасник — 9.30 — початок підготовки (11.30 виступ)

3-й учасник — 10.00 — початок підготовки (12.00 виступ)

4-й учасник — 10.30 — початок підготовки (12.30 виступ)

5-й учасник — 11.00 — початок підготовки (13.00 виступ)

 

6-й учасник — 12.00 — початок підготовки (14.00 виступ)

7-й учасник — 12.30 — початок підготовки (14.30 виступ)

8-й учасник — 13.00 — початок підготовки (15.00 виступ)

9-й учасник — 13.30 — початок підготовки (15.30 виступ)

10-й учасник — 14.00 — початок підготовки (16.00 виступ)

11-й учасник — 14.30 — початок підготовки (16.30 виступ)

17.20 — Робота журі

П’ятниця

10.00 — Конкурсне випробування «Управлінська задача»

14.00 — Підбиття підсумків Конкурсу

 

 

Нагору