Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Секретами успіху діляться керівники закладів освіти

Лют 21
22
Переглянути фото події

Керівник закладу освіти - це не просто посада, але й велике педагогічне мистецтво. Робота очільника будь-якого колективу складна й відповідальна, а педагогічного - ще й особлива. Керівники покликані поєднувати в одній особі вчителя, методиста, державного посадовця, господарника, організатора навчально-виховного процесу, чуйного й уважного наставника дитячого та дорослого колективу. Це вимагає не тільки всебічних знань, досконалого володіння наукою управління, але й високої професійної культури, справжньої самовідданості та безмежної відповідальності за доручену справу.

 

22 лютого на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочався Конкурс «Учитель року» у номінації «Керівник закладу освіти», де одинадцять керівників із різних куточків області демонструватимуть теоретичні знання і практичні навички з прийняття управлінських рішень, презентуватимуть рівень володіння сучасними алгоритмами і способами розв’язання управлінських завдань та готовність здійснювати фасилітацію проблемної теми, а також навички із розроблення та реалізації освітнього проєкту.

 

Ця номінація завершує чотиритижневий цикл проведення другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Бажаємо учасникам у номінації «Керівник закладу освіти» успіхів у Конкурсі.

 

Відділ новацій

та передових педагогічних технологій

 

 

Нагору