Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Виставка «Борис Клімчук: особистість, педагог, державний діяч, дипломат»

Бер 21
31

У Музеї історії освіти Волині при ВІППО розгорнуто фотодокументальну виставку «Борис Клімчук: особистість, педагог, державний діяч, дипломат» до 70-річчя від дня народження Б. П. Клімчука (1951-2014) - учителя, директора школи, організатора освіти на Волині, голови Волинської обласної ради (1992-1998) та Волинської обласної державної адміністрації (1995-2002, 2010-2014), надзвичайного і повноважного посла України у Литві (2004-2008) та Азербайджані (2008-2010).

 

В основу виставки лягли матеріали і документи із фондових колекцій Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, Волинського краєзнавчого музею, закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 11 м. Ковеля», Музею історії освіти Волині та приватних архівів.

 

Мовою рідкісних фотографій, оригіналів і копій документів, книг, газетних та журнальних публікацій розкривається насичений життєвий шлях і багатогранна діяльність Бориса Клімчука та вшанування пам’яті видатного земляка. Особливу увагу зосереджено на  представленні комплексу документів і матеріалів про його педагогічну та освітню діяльність. Закінчивши Харківський державний університет у 1974 р. за спеціальністю вчитель географії, Борис Петрович працював в Острозькій школі-інтернаті Рівненської області, Ковельській середній школі № 7, директором Ковельської 8-річної школи № 9 та у 1982-1990 роках - новозбудованої Ковельської загальноосвітньої школи № 11, постійно сприяв розвитку освіти в краї та всіляко підтримував інноваційну діяльність колективу ВІППО з підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

 

Завданням виставки є привернути увагу освітян, педагогів та краєзнавців області до вивчення і дослідження життєвого шляху та творчої спадщини Бориса Клімчука, використання їх потенціалу у формуванні сучасного модерного вчителя та керівника закладу освіти в краї.

Виставку можна оглянути впродовж березня - квітня в приміщенні Музею історії освіти Волині при ВІППО.

 

Романчук Г. Д., науковий співробітник науково-дослідної

лабораторії соціологічних досліджень та розвитку освіти

 

 

Нагору