Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Проведено музичне заняття з використанням шумових музичних інструментів

Вер 21
15
Переглянути фото події

"Мистецтво - інструмент інклюзивного навчання для розвитку обдарованості та пізнавальної сфери у дітей з особливими освітніми потребами» продовжує свою роботу

15 вересня для дітей з особливими освітніми потребами в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр Підгайцівської сільської ради Волинської області» проведено музичне заняття з використанням шумових музичних інструментів.

 

Після завершення виїзного заходу у центр передано комплект музичних інструментів для системного проведення музичних занять. Такі систематичні заняття розвиватимуть у дітей з особливими освітніми потребами темпо-ритмічний компонент мовлення та мелодико-інтонаційного ладу засобами логоритмічних вправ, шляхом гри на музичних інструментах. Це покращить розвиток слухової уваги, фонематичного сприйняття, сприятиме розрізненню мовних та немовних звуків, розвитку складової структури слова. Формуватиме в дітей естетичні почуття, любов до музики.

Після завершення виїзного заходу у центр передано комплект музичних інструментів для системного проведення музичних занять. Такі систематичні заняття розвиватимуть у дітей з особливими освітніми потребами темпо-ритмічний компонент мовлення та мелодико-інтонаційного ладу засобами логоритмічних вправ, шляхом гри на музичних інструментах. Це покращить розвиток слухової уваги, фонематичного сприйняття, сприятиме розрізненню мовних та немовних звуків, розвитку складової структури слова. Формуватиме в дітей естетичні почуття, любов до музики.

 

 

Нагору