Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Чергове виїзне музичне заняття проведено 16.09.2021

Вер 21
16
Переглянути фото події

Проєкт «Мистецтво - інструмент інклюзивного навчання для розвитку обдарованості та пізнавальної сфери у дітей з особливими освітніми потребами» продовжує свою роботу.

 

 Чергове виїзне  музичне заняття проведено 16.09.2021  в Комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" Горохівської міської ради Луцького району Волинської області. До участі в заході долучилися працівники центру, діти з особливими освітніми потребами та їх батьки.

 

Застосування навичок, набутих під час музичного заняття, сприятиме розширенню соціального досвіду дітей, розвитку обдарованості та пізнавальної сфери, підняттю їхнього настрою й впевненості у собі; стимулює до спілкування, налагоджує взаємодію між фахівцями ІРЦ та батьками дітей; формує нові навички у фахівців ІРЦ щодо засобів корекції, які забезпечать додатковий вплив на розвиток дитини та формування її особистості. 

 

Проєктом передбачено популяризацію та поширення нових практик проведення музичних занять із використанням шумових музичних інструментів, які надалі профільні спеціалісти ІРЦ інтегруватимуть у роботу своїх центрів та через батьків дітей з особливими потребами - у домашні умови. Нові й цікаві засоби корекції забезпечать додатковий вплив на формування особистості дитини.

 

Після завершення виїзного заходу у центр передано комплект музичних інструментів для системного проведення музичних занять.

https://www.youtube.com/watch?v=JtICYoOkwlk

 

https://www.youtube.com/watch?v=UqSPlJB4vyU

Нагору