Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Про проведення X Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти»

Жов 21
27

Шановні колеги!

Повідомляємо, що з 28 вересня по 27 жовтня 2021 року відбудеться X Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти». Обговорення проходитимуть у постерному режимі з 20 по 26 жовтня 2021 року, 27 жовтня 2021 року о 10:00 відбудеться підсумкове пленарне онлайн-засідання із прямою трансляцією в мережі Інтернет. Долучитися до трансляції можна за посиланням https://goo.gl/yXsVaI або безпосередньо на каналі YouTube «Кабінет ДО».

 

Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

 

Мета конференції: об’єднання зусиль учених і практиків різних регіонів України, які ведуть наукові та прикладні дослідження з обговорюваної проблеми, для вироблення спільної стратегії та узгодження підходів у проектуванні і створенні цифрових засобів навчання.

 

До участі в заході запрошуються працівники органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, науковці та педагоги, інші зацікавлені особи.

Напрями роботи конференції: інформаційні технології в галузі освіти; теоретико-прикладні основи побудови і функціонування електронних освітніх ресурсів; формування ІКТ-компетентності педагога в системі неперервної освіти; ІКТ як засіб підвищення якості освіти; кібербезпека в освіті; хмаро орієнтоване навчальне середовище закладу освіти.

 

Робоча мова конференції: українська.

Участь у конференції: безкоштовно.

Форми участі у конференції: стаття, тези, відеовиступ, презентація, онлайн-виступ.

Для участі в заході просимо до 20 жовтня 2021 року заповнити реєстраційну форму за посиланням http://surl.li/adpoy та надіслати матеріали згідно із додатком на е-mail: do.roippo@ukr.net.

Матеріали конференції будуть розміщені з 26 жовтня 2021 року на сайті Рівненського ОІППО (https://roippo.org.ua/) у розділі «Конференції». За результатами конференції буде створено загальнодоступний електронний ресурс та укладено збірник матеріалів конференції.

За бажанням авторів статті, оформлені відповідно до вимог ВАК, будуть надруковані у науково-методичному журналі «Нова педагогічна думка» (фахове видання України, Index Copernicus).

 

Вимоги до оформлення матеріалів інтерактивної конференції додаються.

Інструкції щодо участі у підсумковому пленарному онлайн-засіданні та онлайн-виступів учасників конференції будуть надіслані додатково на вказані електронні адреси.

Координатори підготовки і проведення конференції:

Вєтров Іван Васильович, тел. (0-362) 64-96-69, е-mail: vyetrov@roippo.org.ua.

Басараба Наталія Анатоліївна, тел. (0-362) 64-96-64, е-mail: do.roippo@ukr.net

 

Просимо поінформувати про захід педагогічну громадськість області.

 

З повагою директор                          Євген БАЖЕНКОВ

 

Оксана МЕЛЬНИК, 248-21-67

 

Додаток

 

 

Нагору