Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з економіки

Жов 21
28

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 17 серпня 2021 року № 913 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2021/2022 навчальному році» Міністерство освіти і науки України спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводять Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з економіки.

 

Олімпіада буде проведена відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські Інтернет- олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11 червня 2012 року № 671, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 червня 2012 року за № 1074/21386.

Реєстрація учасників здійснюється з 18 до 28 жовтня 2021 року включно на сайті олімпіади http://kbi.karazin.ua/econom-olymp/.

Інтернет-олімпіада буде проходити у два етапи.

 

Перший (відбірковий) етап проходитиме у два тури дистанційно.

-        І тур проходитиме з 01 по 03 листопада 2021 року для всіх бажаючих у формі тестування в системі LMS Moodle;

-        ІІ тур проходитиме з 15 по 18 листопада 2021 року для всіх бажаючих у формі розв’язання аналітичних задач з економіки.

Посилання на систему тестування для І туру І етапу та завдання для ІІ туру І етапу будуть доступні на сайті олімпіади http://kbi.karazin.ua/econom-olymp/.

Другий (фінальний) етап буде проведений в очній формі у грудні 2021 року. Точна дата і остаточні умови проведення залежать від епідемічної ситуації і будуть повідомлені учасникам пізніше. До участі у фінальному етапі допускаються переможці першого етапу за запрошеннями.

Просимо інформувати про Всеукраїнську учнівську Інтернет-олімпіаду з економіки та сприяти проведенню.

Лист ННІ «Каразінського банківського інституту» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна додається.

 

Директор             Петро Олешко

 

Руслана Ткачук (0332) 246 107

Скачати лист

Нагору