Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

XХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Лис 21
30

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11 жовтня 2021 року за № 1/9-535 «Про проведення XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», у 2021/2022 навчальному році відбудеться XХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (далі - Конкурс).

 

Згідно з Положенням про Міжнародний конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Конкурс проходить для учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти в чотири етапи, а для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти - у три етапи (у закладі, обласний та підсумковий).

 

При організації Конкурсу МОН України просить урахувати епідемічну ситуацію та проводити його з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19 і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та головного санітарного лікаря України.

Участь учнівської та студентської молоді у Конкурсі є добровільною.

 

Завдання для першого етапу конкурсу підготувати самостійно в закладах освіти. Критерії оцінювання мають охоплювати специфіку, складність, обсяг творчої роботи, володіння художнім словом, мовно-літературну підготовленість учасників.

Переможці конкурсу за результатами І та ІІ етапів визначаються в кількості по 3 особи у кожній категорії учасників.

Про обласний етап Конкурсу буде повідомлено пізніше.

 

Заступник директора               Валентина Вітюк

Ольга Сова 066-186-07-22

 

Нагору