Сьогодні:

Вхід для методистів ВІППО 

Останні новини:

Новини ВІППО » На головну

XХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Лис 21
27

Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11 жовтня 2021 року за № 1/9-535  «Про проведення XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»,  у 2021/2022 навчальному році відбудеться XХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (далі - Конкурс).

Згідно з Положенням про Міжнародний конкурсу з української мови імені Петра Яцика,  Конкурс проходить для учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти в чотири етапи, а для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти - у три етапи ( у закладі, обласний та підсумковий).

При організації  Конкурсу  МОН України просить урахувати епідемічну ситуацію та проводити його з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби Covid-19 і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Головного санітарного лікаря України.

Участь  учнівської та  студентської молоді у Конкурсі є добровільною.

Завдання для другого етапу конкурсу можна отримати на сайті Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти в день проведення конкурсу - 27 листопада 2021 року, заздалегідь узгодивши логін та пароль для авторизації входу з Ігорем Оксенюком, методистом ВІППО, за телефоном: 093-916-86-58. Після введення  даних, отриманих індивідуально для відповідальної в районі особи, о 09.00 год. 27 жовтня 2021 року завдання завантажаться автоматично для 4 районів та міст Луцька, Володимир-Волинського, Ковеля та Нововолинська, а також для ліцеїв обласного підпорядкування на головній сторінці сайту інституту «Введіть логін і пароль» (верхня панель праворуч).

Переможці конкурсу за результатами  ІІ  етапу  визначаються в кількості 30 % від загальної кількості учасників відповідного етапу змагань, визначаючи одне перше місце, два - других місця та треті місця - у кількості 30 % від кількості учасників за кожним класом.

На  ІІІ (обласний) етап  конкурсу  варто планувати склад команди від районів та міст по 3 учні від класної паралелі, тобто ті переможці, що посіли перше та два другі місця.

Про проведення обласного етапу буде повідомлено пізніше.

 

Директор                          Петро ОЛЕШКО

 

Ольга Сова 066-186-07-22

 

Нагору